Master Mind – Večery se Zuzanou Adam

Rok Kovové Krysy jako nový začátek dvanáctiletí nám ukazuje svou sílu transformace. Byť jsme mluvili o tom, že vše bude jinak, že to bude rychlé, ale… dovolím si říct, že nikdo z nás neměl ani potuchy, jak moc.

Pár měsíců máme za sebou. Ty jsme s kolegy věnovali propočtům, tabulkám. A je neuvěřitelné, co vše tam je napsáno. Je čas podívat se na predikce druhé poloviny roku a udělat důkladnou přípravu na rok Buvola (i ty další). Protože kovové dvanáctiletí opravdu jen začíná… a že to tedy bude „jízda“, je nám všem už jasné.

Pro naše otevřené diskuze k tématům, kde vám otevřu karty následujících měsíců, jsou pro vás připraveny večery v konceptu Master Mind skupin.

 

Pro koho jsou večery určené?

 

– Pro všechny, kterým není lhostejný jejich život.
– Pro všechny, kteří chtějí mít představu do dalších dní, a připravit se na ně.
– Pro všechny podnikatele, majitele firem, kteří to myslí opravdu vážně a chtějí nastavit svůj směr podnikání tak, aby po všech těchto vlnách byli i nadále prosperující společností.
– Pro všechny, kteří to myslí vážně se svým zdravím.
– Pro všechny, kterým jednoduše nestačí reagovat na to, co se děje ad post, ale chtějí dopředu znát „předpověď počasí“ a být k tomu náležitě vybaveni.
– Bez ohledu na vaše znalosti Feng Shui, letících hvězd a dalších výpočtů. Vše, co budete potřebovat pro daný večer, vám předám.

 

Master Mind večery plánujeme jednou měsíčně.

 

Další setkání proběhne v Praze. Termín bude upřesněn.

Členové Klubu Adam Feng Shui najdou slevu na akci v Bonusech Klubu.

 

Těšíme se na Vás!

 

Registrujte se ZDE

Komentáře

Back To Top