Kouč Feng Shui – začátek září 2017

Rekvalifikační kurz kouč

+ bonus program práce s prostorem podle metody Feng Shui

Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT – 44007/2015-1/916 je určen pro zájemce o metodu koučování jako metodu poradenství pro klienty v různých oblastech jejich života. Oblastmi, kde je koučování efektivním postupem, jsou zejména osobní rozvoj, partnerské vztahy, problematické životní situace, zlepšení dovedností v nejrůznějších oblastech života, podpora managementu a spolupráce týmů.

Koučing je proces podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v oblasti, kterou si zvolil. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem, podporuje ho v nalézání nových řešení, oblastí a talentů, které si prozatím nebyl schopen uvědomit nebo je nebyl schopen využít pro svůj další postup.

Jako účastník kurzu získáte paletu metod a postupů, které napomáhají nalezení řešení klienta, stejně jako praktické návody a demonstrace k používání těchto metod.

Jako bonus ke klasickému výcviku pro kouče obdržíte online výcvik práce s prostorem podle metody Feng Shui. V bonus programu získáte postupy, které navazují na proběhlý koučovací výcvik a dále rozvíjejí práci s klientem a rozšiřují souvislosti a možné postupy ve prospěch hledání řešení pro klienta, pro podporu jeho životních záměrů a cílů.IW-novorocni-party-2014-3-ořez

15 dní živého tréninku s lektory s vlastní úspěšnou praxí vás provedou koučovacími technikami a jasnými návody, jak je využít v praxi s vašimi klienty. Již v průběhu tréninku budete mít možnost vše vyzkoušet v praxi.

Koučovací techniky jsou nedocenitelné i při práci Feng Shui konzultanta. Jedině správným položením otázek klientovi můžete opravdu zjistit, co Váš klient potřebuje, protože mnohdy sám neumí přesně definovat změny, které v životě chce v prostoru podpořit. Proto by měl být dobrý Feng Shui konzultant  i dobrým koučem. Sama ve své praxi nejednou zjistím, že to, co klient popsal při objednávce, je jenom zástupný problém a až na základě odpovědí na položené otázky si uvědomí a nalezne opravdu cíl, který pak řešíme v prostoru.

Kurz Kouč Feng Shui byl akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy jako rekvalifikační kurz na profesi kouč pod č.j. MSMT-44007/2015-1/916. V případě, že jste evidováni na Úřadu práce a chcete změnit svoji profesi, můžete si požádat o proplacení rekvalifikačního kurzu. Proplacení není automatické. Proplacení je nutné začít vyřizovat alespoň 1 měsíc před začátkem kurzu.

Další kurz začíná v září 2017

termíny začátku 18.-20. září 2017

předpokládané ukončení kurzu květen 2018

Kurzem Vás budou provázet Zuzana Adam a Martina Ježková.

Rezervujte si své místo dnes. Počet účastníků je omezen na menší skupinu.


Vaše reference na kurz

Kurz výcvik koučů doporučuji nejen lidem, kteří se chtějí následně živit profesí kouče. Je vhodný pro všechny kdo na denní bázi jednají s lidmi, prodávají, konzultují, nedej bože vedou tým. Tam by to mělo být povinností. Nejen že si za období výcviku srovnáte vlastní život, najdete svou pozici ve svém okolí, ukotvíte se, naučíte se skutečně slyšet své okolí. Váháte? Tak přestaňte ztrácet čas a jděte do toho. Jana

Moje pocity? Radost i únava, nejvíc však nesmírná vděčnost za tuto příležitost! Sotva bych teď jmenovala vše, co se od začátku kurzu změnilo, kam jsem se posunula v profesním i osobním životě. Tolik uvědomění, tolik pochopení …  Věra

A čo mi priniesol tento kurz – Kouč?
Najskôr som si myslela, že tento kurz mi pomôže iba v mojej práci konzultanta Adam Feng Shui.
Dnes ale viem, že obohatí celý môj život. Nauči vás počúvať a vnímať veci, ktoré vám pred tým unikali. Pomôže vám nájsť cestu tam, kde ste ju nevideli. Pomôže vám vyriešiť otázky, ktoré sú z vášho pohľadu neriešiteľné. Pomôže vám nájsť samých seba.
Ďakujem za toto poznanie. Janka

Co mi kurz Kouč dal? Naslouchat, mlčet a naslouchat a určitě – lépe se ptát, ať už na věci nebo na situace, co se dějí okolo mne, tedy za mne obrovský osobní posun.
Co mi kurz Kouč vzal? Pár hodin mého času, avšak stráveného ve společnosti lidí, jejichž příběhy a aktivita pro mne byla inspirující.
Za mne doporučení na závěr, kdybych se mela rozhodnout, teď a tady, jdu do toho znovu. Profese Kouče je velice inspirativní a kreativní prostor pro otevření nové životní cesty – nový směr podnikání. Lucie

Komentáře

Back To Top