Jak vytěžit zásadní obrat v srpnu roku 2022

 

Webinář: Jak vytěžit zásadní obrat v srpnu roku 2022

Vysíláme: 17.6. v 17:00

 

 

Krásný dobrý den,

Byť máme za sebou už mnoho měsíců roku Tygra, ještě pořád na nás čeká velice zásadní období, které nám přinese spoustu zajímavých konstelací, které opravdu hodně souvisí s celým dvanáctiletím kovu a tak, jak jsme začali v roce 2020, v této chvíli se dostáváme k bodu, kdy budeme moci udělat opravdu velký krok.

A samozřejmě – k takovýmto krokům je dobré se připravit, abychom měli nejenom kondici a dokázali si představit co asi dělat, ale abychom se vyhnuli chybám, které udělat nemusíme.

A právě proto jsme si pro vás s mojí kolegyní připravily webinář, kde si budeme otevřeně povídat o všem, co na nás čeká, a o možnostech jak udělat dobrou přípravu jak v sobě, tak i v našem prostoru.

Astrologie nám slibuje, že se od srpna do prosince může stát cokoliv. Od výpadku proudu až po energetickou bránu, která prověří statečnost našich srdcí. Touto duchovní branou projdou nejlépe ti, kteří budou moci neustále pěstovat svou jedinečnost, ale zároveň získávat ze společných zdrojů jednoty.

 

Přeji každému z vás, abyste ze zásadního zlomu konce tohoto roku vyšli silnější, šťastnější a schopni se ještě více radovat z krás, které jsou všude kolem nás.

 

Těšíme se na vás na webináři – Jak vytěžit zásadní obrat v srpnu roku 2022. 

 

Komentáře

Back To Top