Jak vize a cíle sladit s naší duší a jak to podpořit v prostoru?

Půl roku máme za sebou a to je vhodný čas se podívat na naše plány a vize pro rok 2021. Jestli jdeme cestou, kterou jsme si vytyčili. Nebo jestli ještě to, co jsme cítili, že je naše cesta, odpovídá všem zkušenostem, které jsme za poslední měsíce prožili. Oboje je správné a nejtěžší je si připustit, že nemusíme dosáhnout cíle, pokud ten daný cíl nebyl náš, nebo již teď není.

Mnoho z nás se snažíme dotahovat vše za každou cenu. Dosáhnout cíle, dosáhnout vrcholu našeho přání.

Ale rozeznat, jestli to není jen ztráta sil nebo dokonce nebezpečí, a následně i opravdu dle toho jednat, je jednou z kapitol, které se v naší společnosti učíme. Je to jako na horách, na výstupu na osmitisícovku. Dokázat si pár desítek metrů před vrcholem říct „ne, musím otočit k sestupu“, je tím nejtěžším rozhodnutím. Ale tím, které vás udrží naživu. Pokud jste viděli film Everest (2015) víte přesně, o čem mluvím.

Není to prohra, je to jen opravdové si udržení svého smyslu života. A na cestě našimi dny občas jednoduše zabloudíme, nebo uprostřed cesty zjistíme, že cílová stanice neodpovídá tomu, co jsme si vysnili.

Proto je velice důležité si znovu projít svůj seznam cílů pro tento rok. Upřímně se na něj podívat. K tomu přesně energie července bude ta příhodná, abyste měli ty správné brýle k zhodnocení.
Právě přicházející mezidobí země, které nás přirozeně vrací do našeho středu, je skvělá kombinace pro to, abychom své plány nekuli jenom s ambicemi, ale v souladu s naší duší. Pokud to krásně zrevidované předáme do rukou Buvolovi, úspěch je na dosah ruky. Buvol se zakousne a pojede… myslím, že za ten půl rok se nám rozběhl už vcelku slušně.

Napište nám vaše dotazy, budeme se jim věnovat.

Vysíláme 7.7.2021 ve 20,00

 

Kniha OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI II – více ZDE

KLUB Adam Feng Shui – více info ZDE  

Kurzy Feng Shui – více info ZDE

 

 

 

Komentáře

Back To Top