Jak prostor může navrátit sílu vašemu životu, tělu a snům.

Povíme si o výzvě, kterou jsem pro nás všechny připravila na měsíc srpen, kde už určitě budeme mít mnoho krásných zpráv od Vás. Povíme si o úskalích, které nás mohou při výzvě potkat.

A téma jak navrátit sílu našemu životu skrze prostor, se v těchto dnech týká téměř každého z nás. Horka, léto a dovolené se nám sice líbí, ale takt trochu nás nabádají k tomu jenom být. Ano být tady a teď je skvělé, ale není to jen tak. Přeci jenom se musíme i trochu dívat dopředu. A již mnoho let pozoruji, jak se v letních měsících vše začne kupit. Nevyřízená pošta, papíry, práce, prádlo na žehlení, věci na založení a myslím, že každý z nás by sem napsal mnoho dalších tipů. A mnozí z nás se dostáváme do stavu permanentní únavy, fungování na baterky, nebo jakkoliv to nazveme. Sice si „užíváme“ tady a teď výletů, zábavy, kamarádů, rodiny, návštěv…atd, ale tak nějak zjišťujeme, že energie ubývá.

Jak tedy vrátit sílu sami sobě a našemu životu?

O tom si budeme povídat na webináři. Pokud máte jakékoliv dotazy, pište je již dnes na stránku webináře. Rádi je všechny zodpovíme.

Vysíláme 2.8.2018 ve 20,00

 

Nový semestr Feng Shui Academy – víc info ZDE

rekvalifikační kurz Kouč Feng Shui začíná v září – víc info ZDE

 

Komentáře

Back To Top