Feng Shui – živé příběhy z praxe

Buvol si už několik měsíců dělá co chce, a dle svých pravidel, bez ohledu na vše a všechny okolo. To ale nezná nás, protože kdo ví, cesty vždy najde. 7.9.2021 pro Vás odvysíláme speciální webinář, který poodhalí naše skrytá tajemství. Dostanete praktické rady pro harmonii Vašeho domova. Tentokrát Vás webinářem nebude provázet pouze Zuzana Adam, ale představíme Vám i některé naše studentky z praxe.

Jaká je vaše nefér výhoda?

Nevíte? Tak napovím. Váš skvělý parťák prostor. Zde můžeme jednoduše a jasně manifestovat nutnou energii, kterou  potřebujeme, abychom dokázali jít v souladu s přírodními cykly.

Nejde to ven, musí to jít uvnitř.

A my víme jak. Práce s prostorem je jedna třetina v našem životě, která ovlivní vše, co žijeme. Naši psychiku, náš úspěch, naše zdraví a imunitu. A v těchto dnech, kdy máme nařízených mnoho opatření je jednoduše čas, abychom důkladně zapracovali na našem prostoru. Vím, že většina z vás již udělala základní kroky dle mých knih Osvoboďte se s Feng Shui a nebo harmonizace, které se krok za krokem učíme ve Feng Shui Academy. A mnozí máte i nastavené nápravy pro energie letících hvězd 2021. To vše je skvělé a to je vaše nefér výhoda proti ostatním.

Nevíte kde začít? Tak proto jsme tu pro vás a krok za krokem vás provedeme prostorem, jaké kroky udělat, aby již navždy byl prostor na vaší straně a nebyli jste závislí na tom, co je venku.

Na webináři spolu s Vámi vyzpovídáme naše hosty, jak vnímají práci s prostorem, dozvíte se jejich osobní zkušenosti z praxe s uplatňováním nabytých vědomostí. V čem jim pomohlo online studium Feng Shui Academy, co oceňují na živých setkáních. Prozradí na sebe, co se jim v životě díky studiu Feng Shui změnilo.

Napište nám vaše dotazy, budeme se jim věnovat.

Vysíláme 7.9.2021 ve 20,00

 

 

Kniha OSVOBOĎTE SE S FENG SHUI II – více ZDE

KLUB Adam Feng Shui – více info ZDE  

Kurzy Feng Shui – více info ZDE

Živé akce Adam Feng Shui – více ZDE

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme

Komentáře

Back To Top