Feng Shui Academy – živé příběhy z praxe

Společně stojíme na prahu nového školního roku a na dveře nám klepe nový semestr v naší Feng Shui Academy. 30.1.2018 pro Vás odvysíláme speciální webinář, který poodhalí naše skrytá tajemství. Dostanete praktické rady pro harmonii Vašeho domova. Tentokrát Vás webinářem nebudu provázet pouze učitelé Akademie, ale představí se i některé naše studentky.

Spolu s Vámi je vyzpovídám, jak vnímají svoje studium, dozvíte se jejich osobní zkušenosti s uplatňováním nabytých vědomostí. V čem jim pomohlo on-line studium, co oceňují na živých setkáních. Prozradí na sebe, co se jim v životě díky studiu Feng Shui změnilo.

Teorie i trénink

Ve Feng Shui Academy máme vytvořený unikátní systém výuky, kdy využíváme možností moderních médií. Studenti se mohou vzdělávat z pohodlí domova a přitom sdílet svoje postřehy a starosti s komunitou podobně naladěných lidí, tříbit si svoje postřehy v diskuzním fóru. Individuální studium doplňujeme živými setkáními, kde sumu teoretických znalostí doplňujeme praktickými cvičeními a technikami vyžadujícími osobní přístup a okamžitou zpětnou vazbu.

Své dotazy můžete psát do diskuse dole.

Kurzy Feng Shui Academy naleznete ZDE

Komentáře

Back To Top