Feng Shui Academy – živé příběhy z praxe

Společně stojíme na prahu nového školního roku a na dveře nám klepe nový semestr v naší Feng Shui Academy. 17.8.2016 pro Vás odvysíláme speciální webinář, který poodhalí naše skrytá tajemství. Dostanete praktické rady pro harmonii Vašeho domova. Tentokrát Vás webinářem nebudu provázet pouze já a naše paní učitelky, ale představí se i některé naše studentky.
Spolu s Vámi je vyzpovídám, jak vnímají svoje studium, dozvíte se jejich osobní zkušenosti s uplatňováním nabytých vědomostí. V čem jim pomohlo on-line studium, co oceňují na živých setkáních. Prozradí na sebe, co se jim v životě díky studiu Feng Shui změnilo.

Teorie i trénink

Ve Feng Shui Academy máme vytvořený unikátní systém výuky, kdy využíváme možností moderních médií. Studenti se mohou vzdělávat z pohodlí domova a přitom sdílet svoje postřehy a starosti s komunitou podobně naladěných lidí, tříbit si svoje postřehy v diskuzním fóru. Individuální studium doplňujeme živými setkáními, kde sumu teoretických znalostí doplňujeme praktickými cvičeními a technikami vyžadujícími osobní přístup a okamžitou zpětnou vazbu.

Své dotazy můžete psát do diskuse dole.

Kurzy Feng Shui Academy naleznete ZDE

Komentáře

Back To Top