Esence imunity a říjnové mezidobí země

Podzim už pomalu startuje a na nás čeká jedno ze čtyř důležitých období roku. Právě mezidobí země můžeme využít pro návrat do svého středu a objevit esence imunity.

Zní to asi trochu divně, ale je to ta nejdůležitější věc našeho života. Nejdůležitější je být v harmonii, být svým středem, být sám sebou. Protože odsud pramení vaše vnitřní síla, vaše emoce, vaše schopnost snít a mít vize, váš sexappeal. Tam je pramen toho, jestli zaujmete zákazníky, postoupíte v práci na vyšší pozici, najdete si partnera nebo budete jednoduše vnitřně spokojení a usměvaví.

Návrat do svého středu.

To, co se po nás chce právě teď v říjnu – mezidobí země.

A nejenom v říjnu, ale každý den. Vyrazit na průzkum, zdolat nové, nabít si držtičku, objevit svět a pokaždé se navrátit domů, do svého středu, abychom vše zpracovali, zařadili do života, nebo vyhodili. A posunuli se o krok vpřed.

Děláte to? Nebo rozervaní se snažíte začít jinak, pokračovat v cestě k úspěchu nebo dokončovat? Takto jsme se to ve víru společnosti naučili. Ale stojí to zbytečně moc sil.

Zkuste to pár dní. Každý den se vrátit “domů” do svého středu. Nabrat sílu, pokračovat dál.

Jak využít říjen pro poslední měsíce roku?

Právě v těchto dnech nám začíná velmi důležitá část roku – mezidobí země (od 8.října do 6. listopadu) – která má v chronoterapii jedno z nejdůležitějších období. K čemu vlastně slouží?

Člověk si mezi jednotlivými sezónami dřeva, ohně, kovu a vody může oddechnout. Každá sezóna má úplně odlišný charakter a mezidobí země nám dává prostor na zklidnění. Můžeme si uvědomit jednotlivé předěly v našem životě a hlavně, že nemusíme vše nést celý život s sebou.

Každého čtvrt roku máme možnost zbavit se minulého a začít s čistým štítem, odpočatý a proměnit energii na nové období.

Skvělé období na úklid a zbavování se fyzického a s tím se ruku v ruce zbavíme nemilých vzpomínek a bolestí. A pak můžeme do nové sezóny vejít lehčí, otevřenější a ve svém středu. Opět nacházíme svou rovnováhu.

A co můžeme udělat pro své tělo?

Nastal čas pro doplnění jeho základní energie. Ve svém bytě se nám bude nejjednodušeji zbavovat všeho, co tam zůstává netknuté již dlouhou dobu. A naše tělo nám právě v tomto období umožňuje doplňování základní energie těla. Pokud naplníme tento „bazén“ základní energie, tak se naše tělo dokáže o své jednotlivé části postarat samo. Nemusíme se dívat na jednotlivé orgány a funkce, pokud doplníme základní energii, tak vše ostatní se vrátí do samo-péče. U mladých to může znamenat totální změnu zdravotního stavu (uzdravení) – u starších postupné zlepšení. Bude se to týkat právě imunity celkově v našem těle a životě.

Mnoho možností, které nám říjen přináší, je před námi. Je důležité se zastavit, zrekapitulovat a načerpat energii na skvělý start. Já se jdu dát do práce a revidovat, abych poslední měsíce roku Zajíce mohla plně fungovat pro vás – studenty, klienty a čtenáře.

A co vy?

Co vlastně říjnové mezidobí pro nás přinese?

Pro říjnové mezidobí země, které je jinové, nás vede k tomu abychom si uvědomili, že  nyní už bude energie klesat až do zimního slunovratu.

V říjnu máme speciální úkol, zkoncentrovat se po období kovu, zharmonizovat se a připravit na období vody. A právě říjnové mezidobí je zde proto, aby zkoncentrovalo energii v nás. Pes, který vládne je tady, aby hlídal, chránil nás, bojuje proti všemu, co nás chce napadnout – takže podpora imunity, pro kterou můžeme udělat mnohé.

Jídlo doporučíme mdlé a to, co škodí slezině (prvek země) je studená strava. Proto doporučujeme dlouhou polévku nejlépe pokud možno každý den.

Základem, co můžeme řešit v říjnovém mezidobí je imunita a celková harmonizace těla.

A pokud použijeme cokoliv z doporučených cest pro harmonizaci v mezidobí země a okamžitě pak navážeme jakoukoliv terapii (po ukončení mezidobí), tak vše bude mít daleko silnější působení.

Co doporučujeme v mezidobí země?

Pravidelně nejlépe denně dlouhou polévku ( recept v programu čas pro duši v aplikaci Adam Feng Shui), Aloe Vera pro doplnění základní energie.

Jaké jsou esence pro mezidobí země?

Skvělým pomocníkem a harmonizátorem pro mezidobí země mohou být esenciální oleje.

Pro práci s harmonizací energie mezidobí země bych doporučila tyto éterické oleje. (odkazy na čisté esence máte u každého olejíčku)

EARTH – směs EO odpovídající elementu země – harmonizuje element země v nás a našem prostředí, tak abychom naplno využiti možností mezidobí země

BENZION – EO – jako teplá deka na naši psychiku, vhodná přesně tam kde cítíme nedostatek lásky nebo citový zmatek. Pomáhá nám propojit se se sebou samým, otevře cestu k pochopení vnitřního já. Pomáhá očistit naše myšlenky a osvobozuje nás, zjemní naší mysl, uzemní naše vědomí. Při letargii povzbudí naší životní sílu.

SMIL – EO – dostane nás k nejhlubším negativním emocím a pomůže nám je rozpustit, uvolnit a odblokovat. Ukotví nás v realitě tohoto světa, tak abychom pevně stáli na zemi. Poléčí psychické zranění a pomůže s energetickou očistou těla i mysli. Zahojí a očistí naší minulost,

Použití:
2-3 kapky do difuzeru
1 kapka na zapěstí a čichat
do roll onu – 3-5 kapek do nosného oleje cca 5ml a natřít – zapěstí, slezina, … podle intuice

Doporučuji si nejprve udělat registraci v eshopu, protože pak máte už na 1 objednávku akci 3+1 zdarma u esenciálních olejů.
Registrace do eshopu je zdarma.

Nebo využijte dárku ode mne – slevový kod až 15% na první objednávku – AFAMFIC5MFZJ

Pokud potřebujete poradit, jsme tu pro vás

Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme ZDE.

IMUNITA a esence imunity pro říjen

PROTECT – ochrana – tento olej by neměl chybět v žádné domácnosti. Je to nejsilnější antibakteriální, antivirotická a protiplísňová ochrana. Nám doma už zachránil nejednou dlouhou léčbu – od rýmy, kašle přes laryngitidu až po zápal močového měchýře. V říjnu je pro registrované v akci s 50% – skvělá příprava na zimu.

IMM – posiluje naši imunitu, účinek je antivirotický, antibakteriální a pomáhá při opravě DNA, jakmile se cokoliv zvenčí rozhodne napadnout naši imunitu. Vhodné i jako prevence

COLDET – pro vybudování silné imunity je důležité aby naše střeva fungovali na jedničku. A pro jejich podporu je tady tato esence.

dále – FENIKL, HŘEBÍČEK, KADIDLO

V tomto říjnu se chystám na pořádnou revizi svého bytu. Ano, opět a zas a znovu. Je potřeba se podívat, co nás brzdí, co s odcházejícím ročním obdobím již patří minulosti, abychom mohli přitáhnout to, co patří budoucnosti.

A protože jsem předcházející mezidobí spíš věnovala sobě a svému zdraví, tak tentokrát je na řadě prostor. Protože ten je náš skvělý parťák. Jen občas může být unaven. A my jsme jediní, kdo ho může opět postavit na nohy. Oživit ho esencemi, dodat mu nový nádech všeho, co si chceme do budoucnosti přitáhnout.

Jak? To bych tady musela psát kilometrový e-mail (který byste stejně nedočetli), tak si na toto téma budeme povídat na živých setkáních nebo na webináři.

Už se moc těším, již tuto neděli se energie ročních období změní. Zkuste to vnímat. A budu ráda, když mi napíšete, jak tuto proměnu vnímáte vy.

 

S láskou do krásných nových dní

Zuzka

Komentáře

Back To Top