Dnes přichází první nádech roku Zajíce

Krásný dobrý den,

právě dnes nástupem Krysy (5. řádek astrotypu dne v našem diáři) nám začíná jangový astrologický rok Zajíce. Sice to ještě není vidět v kalendáři (rok Zajíce začíná 22. ledna), ale Zajíc se právě rodí a začne se pomalu seznamovat s Tygrem a promíchávat své energie.

Staří Mistři tento den využívali ve své práci a životech. Nechali čas, aby podpořil naplno to, co mají v plánu.

A jak to můžeme využít my?

Pokud máte nějaký nápad, který byste chtěli v dalších dnech nebo roce uskutečnit, vše, co ještě není hmotné a nemá jasné struktury, vaše přání. To, co se ještě jen tvoří ve vašich myšlenkách, dnes tomu věnujte čas. Pokud je nějaký krok, který můžete udělat již dnes, tak to udělejte. I kdyby to bylo jen vytvoření názvu pro vaši novou knihu, nadepsání lodního deníku pro příští rok, nebo naplánování si svých cest kolem světa pro další roky. Vezměte papír, tužku a udělejte první krok. Nebesa (jangová sféra) dostanou jasnou správu, že se něco bude zhmotňovat.

Vcelku magický den, a proto i já pro vás připravuji několik tipů pro nadcházející dny.

Skvělá aplikace ve vašem mobilu, aneb když nemám čas sedět u PC.

Vztahy ❤️ jsou něco, na čem záleží. Jejich budování je drobná každodenní práce. Stejně tak jako růst, business a nalezení svého talentu a poslání.

🦶 Malý krok denně nás posune k vysněnému blíž a rychleji, než velký krok, který uděláme jen občas. Zítřek tvoříme dnes.

☕️🍰 Přijměte pozvání na kávu s naší aplikací.
Dopřejte každý den pět minut pro pohlazení a růst vaší duše.
Nebo objevte jiný program v aplikaci, který bude vyhovovat nejvíce právě vám.

Spokojení uživatelé si nemohou vynachválit, že u workshopů nemusí sedět u počítače, ale jednoduše si vezmou sluchátka, mobil a jdou v průběhu dne na nákup, na procházku nebo si uvaří. Je skvělé skloubit příjemné a užitečné – to je to, co nám nová doba umožnila.

📲 Aplikace „adamfengshui“

V App Storu si ji můžete stáhnout zde: https://apps.apple.com/cz/app/adamfengshui/id1590988431?l=cs

pro Android zde: https://play.google.com/store/apps/details…

Blíží se advent a čas Vánoc, na které se mnozí těšíme – nebo alespoň naše děti. Já ale hlasuji za to si advent užít s opravdovou atmosférou všeho, co nám předkové nechali.

Dávejme sobě i ostatním skutečnou hodnotu

Připravila jsem pro Vás speciální dárkové balíčky za zvýhodněné ceny. Jsou vytvořeny tak, abyste mohli obdarovat sebe i své bližní. Věnovat věc, která má hodnotu, je hezká i praktická.
Další možností jsou vouchery na naše kurzy a programy – napište nám a my vám pomůžeme vybrat 

S láskou heart

Zuzana

PS 1: eBook – Magie Vánoc, kde najdete spoustu tradic pro ty Vaše. Věnujte letošní Vánoce a Nový rok sobě, svým snům, své rodině a svým přáním, která se Vám budou plnit v průběhu celého roku. Provedeme Vás tím, jak jednotlivá kouzla Vánoc pojmenovat, využít ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

PS 2 : Diář a kalendář pro rok Zajíce 2023  – poslední týden v předprodeji za zvýhodněnou cenu – neváhejte a rezervujte si ten svůj.

PS 3: Sebekoučovací karty Sám Sobě Mistrem – 

108 originálních sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem vychází z devíti životních oblastí (Gua) propojených s naším prostorem (Feng Shui).

Každá oblast je zastoupena 12 tématy – kartami. Tři otázky na každé z nich vám budou každodenním průvodcem a pomocníkem v sebepoznání i při práci s prostorem.
Karty mohou být pomocníkem k sebekoučování – hledání odpovědí v našem životě, na témata, které potřebujeme otevřít, vyřešit, abychom se mohli posunout dál.
Karty mohou pomoci odhalit oblasti v prostoru, kde pomocí konkrétních kroků můžeme pracovat na jejich odblokování, vyladění. Těm z vás, kdo s prostorem pracujete již delší dobu, přinesou přesné akupunkturní body, kde udělat proměnu.

Komentáře

Back To Top