Dnes přichází první nádech roku Vepře

Právě dnes 22.11. nástupem Krysy (5. řádek astrotypu dne v našem diáři) nám začíná jangový astrologický rok Vepře. Sice to ještě není vidět v kalendáři (rok Vepře začíná 5. února), ale Vepř se právě rodí a začne se pomalu seznamovat s přísným Psem a promíchávat své energie.
Staří Mistři tento den využívali ve své práci a životech. Nechali čas, aby podpořil naplno to, co mají v plánu.

A jak to můžeme využít my?

Pokud máte nějaký nápad, který byste chtěli v dalších dnech nebo roce uskutečnit, vše, co ještě není hmotné a nemá jasné struktury, vaše přání, to, co se ještě jen tvoří ve vašich myšlenkách, tak dnes tomu věnujte čas. Pokud je nějaký krok, který můžete udělat již dnes, tak to udělejte. I kdyby to bylo jen vytvoření názvu pro vaši novou knihu nebo nadepsání lodního deníku pro příští rok, nebo naplánování si svých cest kolem světa pro další desetiletí. Vemte papír, tužku a udělejte první krok. Nebesa (jangová sféra) dostanou jasnou správu, že se něco bude zhmotňovat.

Vcelku magický den, a proto i já pro vás připravuji několik tipů pro nadcházející dny. Blíží se advent a čas Vánoc, na které se mnozí těšíme – nebo alespoň naše děti. Já ale hlasuji za to si advent užít s opravdovou atmosférou všeho, co nám předkové nechali.

Vánoce živě se Zuzanou Adam

Tento rok pro Vás připravuji setkání na téma Magie Vánoctentokrát 12.12. 2018 v Praze, kde věřím, že si po semináři společně chvilku adventně posedíme.

Kromě rituálů, které si připomeneme, některé přímo vyzkoušíme, budeme tvořit vánoční výzdobu, atmosféru a dárky, které budou přímo na míru každému obyvateli vaší domácnosti dle data jejich narození.Co jednomu udělá dobře, jiný přímo nenávidí a my spolu objevíme ten správný mix, jak to ve vaší rodině bude pro všechny dle vašich vnitřních přání. Těším se na Vás osobně. (Rezervujte si místo, abychom pro vás měli připraveny všechny pomůcky.)

A nejenom já připravuji Vánoční setkání, večerní workshopy najdete v dalších městech  České republiky.

Magický rok Vepře

A protože Pes chce mít ve všem jednoduše jasno a naplánováno, tak již dnes je pro Vás připraven termín pro dvoudenní workshop Magický rok Vepře v Praze a Bratislavě. Seminář je jedním z nejoblíbenějších v Adam Feng Shui – proto neotálejte a rezervujte si svá místa již dnes, termíny se již plní.

Těšíme se na Vás a dnes, pokud máte sny, tak jim dejte podobu – určitě se to vyplatí.

Zuzka

—————————————

PS 1: eBook – Magie Vánoc, kde najdete spoustu tradic pro ty Vaše. Věnujte letošní Vánoce a Nový rok sobě, svým snům, své rodině a svým přáním, která se Vám budou plnit v průběhu celého roku. Provedeme Vás tím, jak jednotlivá kouzla Vánoc pojmenovat, využít ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

PS 2 : Diář pro rok Vepře 2019  – zbývá posledních 100 kusů – neváhejte a rezervujte si ten svůj.

PS 3: NOVINKA – Sebekoučovací karty Sám Sobě Mistrem – 

108 originálních sebekoučovacích karet Sám Sobě Mistrem vychází z devíti životních oblastí (Gua) propojených s naším prostorem (Feng Shui).

Každá oblast je  zastoupena 12 tématy – kartami. Tři otázky na každé z nich vám budou každodenním průvodcem a pomocníkem v sebepoznání i při práci s prostorem.

Karty mohou být pomocníkem k sebekoučování – hledání odpovědí v našem životě, na témata, která potřebujeme otevřít, vyřešit, abychom se mohli posunout dál.

Karty mohou pomoci odhalit oblasti v prostoru, kde pomocí konkrétní kroků můžeme pracovat na jejich odblokování, vyladění. Těm z vás, kdo s prostorem pracujete již delší dobu, přinesou přesné akupunkturní body, kde udělat proměnu.

Do 1. prosince jako dárek ke každé objednávce karet knížka Osvoboďte se s Feng Shui.

Komentáře

Back To Top