Darujte svým blízkým radost nejen na Vánoce.

Až budete s blížícím se adventem shánět vánoční dárky, zkuste to letos trochu jinak. Přestaňte svým blízkým dávat obehrané ručníky, pyžama a šály, kterých už doma mají třicet. Buďte originální. Věnujte jim radost, zážitky, nové pohledy na život, inspiraci. Dejte jim to, po čem skutečně touží…
Určitě na něco přijdete.

Za naši Adam Feng Shui Vám mohu doporučit:

Karty – Sám sobě mistrem Feng Shui.
Jedná se o speciální karty vytvořené pro práci s prostorem. Dozvíte se, jak najít problematické místo v domě, v bytě, kanceláři i jak ho efektivně pročistit, naplnit pozitivní energií.

Knihu – Osvoboďte se s Feng Shui
Kniha v sobě skrývá praktické návody a postřehy, jak začít pracovat s prostorem podle učení Feng Shui, aby se nám v něm dobře žilo a pracovalo. Všechna doporučení jsou dokumentována skutečnými příběhy a zážitky.

E-book – Magie Vánoc a Novoroční rituály šité pro Vás na míru
Věnujte letošní Vánoce a Nový rok sobě, svým snům, své rodině a svým přáním. Vaše sny se Vám budou plnit v průběhu celého roku. Naučíte se spojit magii tradic našich předků s osvědčenými principy harmonie, které platí nejen pro nový rok 2017.

 

Dárkový poukaz
Využijte možnosti nadělit svým blízkým nebo i sobě vánoční dárek v podobě účasti von-line studiu, na živých setkáních ve Školičce Feng Shui, individuální konzultaci soukromých i pracovních prostor. V předvánočním čase probíhají po celé České republice workshopy s tématikou spojení Feng Shui, Vánoc a novoročních tradic.

 

Přeji Vám, ať prožíváte letošní předvánoční čas s těmi, co máte rádi.  Je plný pohody, klidu a porozumění. Návrat k původním hodnotám a smysluplné prožívání tohoto času je tím nejlepším dárkem, který sobě i druhým dokážeme přichystat.

Zuzana

Komentáře

Back To Top