skip to Main Content

Darujte svým blízkým radost nejen na Vánoce.

Až budete s blížícím se adventem shánět vánoční dárky, zkuste to letos trochu jinak. Přestaňte svým blízkým dávat obehrané ručníky, pyžama a šály, kterých už doma mají třicet. Buďte originální. Věnujte jim radost, zážitky, nové pohledy na život, inspiraci. Dejte jim to, po čem skutečně touží…
Určitě na něco přijdete.

Za naši Adam Feng Shui Vám mohu doporučit:

Karty – Sám sobě mistrem Feng Shui.
Jedná se o speciální karty vytvořené pro práci s prostorem. Dozvíte se, jak najít problematické místo v domě, v bytě, kanceláři i jak ho efektivně pročistit, naplnit pozitivní energií.

Knihu – Osvoboďte se s Feng Shui
Kniha v sobě skrývá praktické návody a postřehy, jak začít pracovat s prostorem podle učení Feng Shui, aby se nám v něm dobře žilo a pracovalo. Všechna doporučení jsou dokumentována skutečnými příběhy a zážitky.

E-book – Magie Vánoc a Novoroční rituály šité pro Vás na míru
Věnujte letošní Vánoce a Nový rok sobě, svým snům, své rodině a svým přáním. Vaše sny se Vám budou plnit v průběhu celého roku. Naučíte se spojit magii tradic našich předků s osvědčenými principy harmonie, které platí nejen pro nový rok 2017.

Feng Shui e-shop
V našem internetovém obchodě najdete praktické doplňky vytvořené podle zásad Feng Shui. Tento e-shop je unikátní, protože většinu zboží navrhovali a vytvářejí podle zásad Feng Shui čeští řemeslníci, keramici, umělečtí kováři, textilní výtvarnice, designeři…Jedná se o originální ruční práce.
Doplňky svým působením harmonizují interiér, zároveň se jedná o krásné předměty, které se hodí jak do klasických, tak i moderních interiérů.

Dárkový poukaz
Využijte možnosti nadělit svým blízkým nebo i sobě vánoční dárek v podobě účasti von-line studiu, na živých setkáních ve Školičce Feng Shui, individuální konzultaci soukromých i pracovních prostor. V předvánočním čase probíhají po celé České republice workshopy s tématikou spojení Feng Shui, Vánoc a novoročních tradic.

Naši přátelé a partneři rovněž nezaháleli a nachystali hned několik výjimečných novinek:

Petr Sasín přichystal předvánoční seminář – Tajemství programování budoucnosti
Na celodenním semináři odhalíte tajemství rychlého dosahování cílů, naučíte se pracovat některými z technik NLP, objevíte své vnitřní hodnoty. Svou mysl naučíte strategii, kterou používají ti nejúspěšnější sportovci či vizionáři této planety…Přesně v ten správný čas, před Novým rokem, kdy můžeme zasít semínka všeho, co v příštím roce chceme dosáhnout. Já sama se na akci těším – uvidíme se?

Kniha Srdce muže – necháte se inspirovat?
Příběhy sesbírané v knize jsou pokusem o návrat k původnímu významu mužského sdílení, které je otevřené a upřímné, dává možnost nahlédnout za naše masky a dotknout se mužské zranitelnosti. Hrdinové příběhů vystupují ze své komfortní zóny, aby se utkali s bájným drakem svých předsudků, omezení a strachů a vrátili se do života silnější a celistvější.
Nyní poprvé si můžete objednat skvělou knihu Srdce muže, což jsou příběhy mužů, nejen pro muže. Pokud jste muži, díky příběhům porozumíte lépe sami sobě. Ženy zase mohou objevit dosud skrytou sílu svého partnera.
Zapomeňte na vymyšlené překroucené bulvární story! Objevte autentické, pravdivé a hluboké příběhy o tom, co znamená být mužem.

108 výkladových karet pro muže – Karty ohnivého medvěda
Karty jsou symbolem a projevem úcty k mužské i ženské síle. Slouží k inspiraci. Jsou vytvořeny s humorem a moudrostí. Jejich záměrem je sloužit jako průvodce každodenním životem a rozhodováním, vnést jasnost a uvědomění do každého dne.
Máte možnost získat Karty Ohnivého medvěda na nějaký čas s poštovným zdarma.

Přeji Vám, ať prožíváte letošní předvánoční čas s těmi, co máte rádi.  Je plný pohody, klidu a porozumění. Návrat k původním hodnotám a smysluplné prožívání tohoto času je tím nejlepším dárkem, který sobě i druhým dokážeme přichystat.

Zuzana

Komentáře

Back To Top