Čaj o páté s Adam Feng Shui

Spisovatel Henry James jednou řekl: „V životě je jen pár hodin, které jsou příjemnější než doba zasvěcená rituálu nazvaného čaj o páté.“ Ačkoli rituál vznikl v ostrovní evropské zemi a nyní máme o několik desítek let více a naše paty ani palce neomývá žádné moře ani oceán, dovolili jsme si vypůjčit název Čaj o páté pro příjemné setkání a povídání, které mohou zažít klienti naší školy Adam Feng Shui.

Jak se zrodil čas poklidného rozjímání nad čajovými lístky?

Vévodkyně Anna z Bedfordu se podle legendy mezi lehkým obědem a večeří tak velmi nudila, že jedno odpoledne roku 1840 požádala o tác s čajem a pečivem. Netrvalo dlouho a začala zvát na čaj v tuto odpolední hodinu své přítelkyně. Z čaje o páté se stal rituál poklidného zastavení a popovídání, který v mnoha restauracích, kavárnách i domácnostech přetrval dodnes.

Vychutnávejme si život

Schopnost zastavit se, vychutnávat si daný okamžik, sdílet svoje vědomosti a zkušenosti je v dnešní době velmi cenná. Vrací nás k hodnotám, které jsou skutečně důležité. Můžeme žít nabitým a vzrušujícím životem, hnát se za úspěchy, pracovat od rána do večera, ale pokud si ve svém dni nenajdeme ani chviličku k zastavení a sebereflexi, nemůžeme si být jisti, zda náš život ještě pořád směřuje vytčeným směrem.

Setkání v pohodlí domova

Čaj o páté s Adam Feng Shui je setkáním lidí, kteří se chtějí prostřednictvím umění Feng Shui dozvědět něco více o sobě i o svém životním prostředí. Na rozdíl od klasického semináře můžete zůstat v pohodní domova. Jako při rituálu vévodkyně Anny sezvete svoje přítelkyně a konzultantka Adam Feng Shui přijede za Vámi.

Povídání při Čaji o páté s Adam Feng Shui – konkrétní postřehy a rady

A co Vás čeká? Příjemné povídání o harmonickém uspořádání prostoru, kdy se budete moci základní pravidla a principy Feng Shui dozvědět přímo na předmětech třeba ve Vašem obývacím pokoji. Poznáte, jak správně pečovat o svůj byt či dům, aby v něm byl dostatek energie, naučíte se na konkrétních příkladech rozpoznat základní energie v prostoru a jak mezi nimi usilovat o rovnováhu. Zjistíte, která část Vašeho interiéru symbolizuje Váš partnerský vztah, bohatství Vašeho života. Objevíte, který prostor Vám může do života přilákat nové příležitosti či pomoc přátel…

Čaj o páté s Adam Feng Shui jsme vytvořili jako možnost, abyste si mohli přátelsky v úzkém kruhu blízkých přátel popovídat a poznat nové věci. Rádi učíme Feng Shui prakticky, a proto nám připadá rituál čaje o páté i v naší hektické a uspěchané době nanejvýš aktuální.

Pomůžeme Vám poznat harmonii

Vévodkyně Anna zatoužila po společnosti pro ukrácení dlouhé chvíle. My však pořádáme Čaje o páté z úplně jiného důvodu. Chceme nasytit Vaši touhu po poznání a pomoci, abyste dokázali žít svůj život podle Vašich představ.

 

Pokud máte zájem o čaj o páté u Vás, prosím kontaktujte nás.

Komentáře

Back To Top