21 dní – restart s Feng Shui

Nastartujte svůj život s Feng Shui – krok za krokem v 21 dnech

 

 

Jestli chcete žít lepší život, je třeba změnit „staré nefunkční návyky“ a nastavit sebe a prostor jinak…

Jste podnikatelka, máma, partnerka, manželka,… a víte, že je potřeba udělat něco jinak, ale… není čas, není nápad, není síla? Registrujte se do programu „21 dní – restart s Feng Shui„, kde vám představíme jednoduché kroky jak přenastavit to nefunkční v 21 dnech….. Věnujte 10 minut denně sobě a prostoru a vychutnejte si změnu ve vašem životě!

Přidáte se?

Síla skupiny je skvělá, tak se pojďme podpořit udělat změnu ve svých životech společně. Aby jste byli blíže k uvolnění všeho co vás drží zpátky na cestě za splněnými sny.

Na každý den vás bude v aplikaci a vašem e-mailu čekat příspěvek s videonávodem pro určitou oblast vašeho bytu/ domu a s jednoduchým úkolem, který zvládnete do 10 minut.

Jdete do toho s námi?

Připravte se na další dny a nastavte sebe i prostor. Co můžete ztratit? Nic. Ale získat můžete mnoho. A otázka je – “chcete zjistit, co na vás čeká za odměnu?”

Sdílejte a inspirujte ostatní – těším se na vás, vaše příběhy a věřím, že společně toho zvládneme víc.

Registrujte se do programu ZDE

 

PS: Dostávám spousty dotazů pro koho 21 denní restart je. Jestli je to pro začátečníky, nebo ne.

Odpověď je jednoduchá.

Program je pro toho, kdo chce nastartovat a nechce se jen koukat ze střídací lavičky na vše, co se děje na hřišti.

Ono to vlastně vzniklo takto…… jedna z klientek (profiků) si povzdechla, že by fakt potřebovala nakopnout a i když prostor je vyladěn, ví, že by ho měla znovu projít.

„Kdyby mi tak někdo napsal seznam, koukni sem, toto přesuň, toto dej zde. Bože, jak by se mi ulevilo a to bych asi i v tomto blázinci stihla udělat.“

A tak vznikl 21 denní restart.

Protože jsem si uvědomila, že přesně takový seznam by se hodil vlastně i mne.

A když se to hodí mne, tak by se to mohlo hodit i tomu i tomu a tamtomu.

Takže seznam se rozrostl a já si řekla, že to jednoduše natočím a uděláme si každý den jednu malou věc (ok, někdy i dvě).

A aby to opravdu rozhýbalo život, tak využijeme domu změny, tedy 21 dní.

Pro profíky i pro začínající

 

Registrujte se do programu ZDE

 

 

Reference:

Zdravím Zuzko,
moc děkuji za restart a ráda bych se podělila o nějaké výsledky. Musím se tedy přiznat, že jsem ne všechny úkoly a doporučení splnila nebo plnila na 100 % a pořádně. Snaha tu ale byla. Již koncem tohoto období jsem se cítila  mnohem akčnější, spokojenější a postupně jsme začala řešit, co jsem dlouho odkládala. Přicházely mi nové nápady, zejména v péči o mě samotnou a například renovovat některé oblečení, co se dnes nosí a co jsem chtěla mít, když stačilo třeba jen to stávající upravit, odebrat rukávy a mám módní prošívanou vestu. Ostříhala jsem se. Lidé z mého okolí měli nápad, že budeme chodit do Aquacentra, atd. Pořád něco vyhazuji a dávám pryč, ale také si kupuji něco nového menšího do bytu, kvůli čemuž tam budu muset mnohé měnit a změnit. Našla jsme až nyní, že mám doma vyřezávanou malou loďku a už nevím, kam bych ji měla umístit. Pokud vůbec. To je také moje otázka, vedle poděkování, že jsem poměrně jednoduše začala mnohé měnit. Alena

 

 

P.S.: Aplikaci adamfengshui si můžete stáhnout: pro Apple ZDE, pro Android ZDE.

Aplikace adamfengshui web: ZDE
Aplikace adamfengshui pro Apple: ZDE
Aplikace adamfengshui pro Android: ZDE

Komentáře

Back To Top