skip to Main Content

Diář 2023 + Nástěnný kalendář 2023

934  s DPH

Zvýhodněný balíček Feng Shui diáře a nástěnného originálně zpracovaného Feng Shui kalendáře, do kterého můžete plánovat společné aktivity.

Kategorie:

Popis

Adam Feng Shui Diář 2023

Pro Vás všechny, kteří se nechcete vysilovat životem proti proudu, jsme připravili denní diář s Feng Shui charakteristikami jednotlivých dnů i prostorem pro Váš osobní růst.

V roce vodního Zajíce – Čeká na nás poklidný a spokojený rok, kdy bychom si měli odpočinout. Dobrý vkus a uhlazenost jsou předností tohoto roku, kde diskuze vystřídá hrubou sílu loňského roku. Dejte si pozor na přílišnou pohodlnost, abyste neprožili rok jen v snění a požitcích, které negativně ovlivní vaši pracovitost a smysl pro zodpovědnost. Lidé se budou spíše bavit a brát vše na lehkou váhu. Proto pozor, ať vás další rok nepříjemně nepřekvapí.

Ty nejúspěšnější podnikatelky si plánují čas s naším diářem. Svůj business a osobní život plánují v souladu s energií dní. A úspěch? Přijde rychleji, vztahy jsou hezčí a zdraví je pevné.

Jedinečný Feng Shui průvodce každým dnem pro celou rodinu

„Feng Shui diář je skvělý, ale nemáte něco, kde bychom mohli propojit celou rodinu?“, psali jsme nám. Vyslyšeli jsme Vaše potřeby a pro tento rok jsme připravili rodinný nástěnný kalendář, který Vám bude stále na očích.

  • Zapisujte události a plán každého člena domácnosti
  • Přehledně uvidíte v jakém období roku se aktuálně nacházíme
  • Rychle zjistíte energii vládnoucí období a zvířete podle Feng Shui
  • Originální výtvarné zpracování

Krásný a originálně výtvarně zpracovaný nástěnný kalendář, který se stane základním kamenem pro plány celé Vaší domácnosti. Přehledně zobrazené energie měsíce i dní. Dostatek místa pro zaznamenání Vašich společných plánů.

Rozměr rozevřeného kalendáře (š x v): 380 x 660 mm

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.810 kg
Back To Top