skip to Main Content
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Feng Shui – transformace skrze prostor

14. října 2017 @ 10:00 - 15. října 2017 @ 14:00

2400Kč

Praktický prožitkový víkendový seminář.

Přímo ve vašem prostoru si představíme, jak nastavit proměny pro vaši hojnost, vztahy, životní cestu a vaše Já. Nejenom aby nastala změna, která časem vyprší. Ale aby proměna byla trvalá a směrovala k tomu, jaký život byste chtěli žít.

Práce s vaším Astrotypem a úprava vašeho prostoru s ohledem na něj.

Rituály pro váš prostor a výroba vašeho léčebného prostředku na téma : „Tabu našeho života, proměněno v naši vnitřní sílu.“

 

Rezervujte si své místo včas, abychom mohli připravit pro Vás vše potřebné.

Zuzana

S sebou: staré obrázkové časopisy, lepidlo, nůžky, plánek svého bytu, pastelky, psací potřeby, pohodlné oblečení, deku a dobrou náladu…

objednávejte ZDE

 

Sobota 10-20 hod s obědovou pauzou (na oběd si je možné dojít) a delší pauza na jídlo před večerním programem (svačiny sebou)

Nedělě 9-14 bez obědové pauzy (svačiny sebou)


Změňte své okolí a změníte svůj život. Začněte aktivně měnit svůj život skrze interiér vy sami. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui.“ Toto jsou základní principy Zuzaniny práce.

Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže pohlédnout netradičně na váš život skrze váš byt či dům.

Prostřednictvím úprav interiéru obohacuje budoucnost svých klientů. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

Hlavní filozofií metody Adam Feng Shui je srozumitelnost, uchopitelnost, konkrétní využití, méně teorie a více praktických příkladů.

Základem je interpretace umění Feng Shui pro život a jeho okamžitá využitelnost v každodenní praxi.

Adam Feng Shui je přístupné každému, kdo chce být v harmonii se svým životním prostorem a čerpat z okolí sílu a podporu.

Komentáře

Podrobnosti

Zahájení:
14. října 2017 @ 10:00
Ukončení:
15. října 2017 @ 14:00
Cena:
2400Kč
Rubriky Akce:
, , ,

Pořadatel

Místo konání

Centrum osobního rozvoje – Equilibré
Orelská 11
Praha 10 - Vršovice, 10000 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website
Back To Top