Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil.“
~ Paulo Coelho ~

Kontakt

Zuzana Adam

telefon: +420 774 221 099
email: zuzana@adamfengshui.cz

web: http://www.zuzanaadam.cz/
facebook: Zuzana Adam – Master

O mně

Jmenuji se Zuzana Adam a jsem koučem, osobním konzultantem  a lektorem Feng Shui.

Mým osobním posláním je pomáhat lidem v jejich rozvoji a hledat s nimi možnosti, jak změnit svůj zítřek.

Již v mém pubertálním věku mi máma ukázala možnosti, jaké se nám všem otevírají, když trefíme na tu SVOU cestu, když žijeme SVŮJ osobní příběh. Ale jak ho najít? Jak zjistit, co by to mělo být, a neztratit se přitom v kličkách světa, který je kolem nás? I já jsem hledala a denně se dál posouvám na cestě osobního rozvoje. Mým mottem se stalo a vystihuje v jedné větě to, co cítím a předávám dál, toto:

„Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil.“
~ Paulo Coelho ~

Rok draka přinesl na křídlech i začátek sdílení všeho, co jsem se za léta naučila, s co nejvíce lidmi na těchto stránkách. V dlouhých týdnech a letech mých Feng Shui konzultací měli klienti opakovaně problém, jak vykročit za svým snem. Já jsem v tu dobu objevila způsob jak otevřít možnosti i tam , kde bychom je viděli jenom těžko. A to nejen cestou k prosperitě, ale co je důležité – i k osobnímu rozvoji. O své zkušenosti získané praxí a životem se chci dělit dál. A proto je zde dnes Adam Feng Shui a systém výuky Feng Shui Academy.

Řekli o mne:

Zuzana Adam autorka online kurzu Feng Shui Academy, autorka knihy Osvoboďte se s Feng Shui, spoluautorka Feng Shui karet a mnoha dalších projektů. „Změňte své okolí a změníte svůj život“ je hlavním mottem akademie – začněte sami aktivně měnit svůj život skrze interiér. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui.

Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby byla mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže netradičně pohlédnout na váš život díky tomu, že si prohlédne váš byt či dům. Společně s klienty pak pomocí úpravy interiéru obohacuje jejich budoucnost. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, sny a především vědomím o smyslu života. Zároveň dokáže být nesmlouvavě energická a umí trefit „hřebíček na hlavičku“ s obdivuhodnou přesností osobního kouče.

Články autora
Akce autora
Žádné nadcházející události akce.
Back To Top