skip to Main Content
"Moudrost je pro ducha, co zdraví pro tělo."
F. Rochefoucauld
Kontakt

Věra Erbenová

telefon: +420 732 628 269
email: vera.erbenova@adamfengshui.cz

web: http://veraerbenova.cz/
facebook: Věra Erbenová – konzultant Adam Feng Shui

O mně

Jmenuji se Věra Erbenová.

Mým posláním je provázet lidi při hledání jejich cest, po kterých kráčí, aby tvořili svůj „dokonalý svět“. A mám nesmírnou radost, když se dívám na lidi, kterým se daří  nasměrovat a  posouvat na jejich osobní cestě, nastartovat jejich odhodlání a postavit se strachu ze změn!

Dlouhá léta jsem kolem sebe viděla mnoho nespokojených či nešťastných lidí – to proto, že  jsem mezi ně patřila! Teprve když moje vlastní nespokojenost, nenálada, nechuť dosáhly vrcholu, rozhodla jsem se. To se musí ZMĚNIT. To CHCI změnit. Začala jsem na sobě pracovat a získala spoustu inspirace z různých oborů. Časem se moje zkušenosti utřídily do dvou oblastí:  Feng Shui a práce na sobě, na svých postojích a sebevědomí. Obě tyto oblasti se hodně prolínají a stále  hlouběji ovlivňují můj život a posouvají mne kupředu. S tím kráčí ruku v ruce péče o zdraví, které ovlivňuje všechno a je ovlivněno vším.

Dříve jsem zastávala velmi konzervativní stanoviska a osobně se nerada  pouštěla do nových věcí. S odstupem času to vnímám úplně jinak. Dnes vím, že jediná konstanta, která mě bude už navždy provázet, je změna. Proto děkuji za všechny změny, které mi život přináší.

Články autora
Akce autora
V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.
Back To Top