skip to Main Content

Setkání se Zuzkou mi přineslo do života změny. Spoustu změn. Malých, velkých, hlavně rychlých 🙂 Protože Zuzka je živel! Ale ne ten typ, který vrazí hlučně do místnosti a všechny hned překřičí! Ona má v sobě obrovskou vnitřní sílu, spoustu energie stejně jako sebejistotu, která mnohé lidi může překvapit. Zvláště starší lidi na ni zpočátku reagovali: „Taková mladá, jak ta to může vědět?“ Ale její duše to prostě VÍ a ZNÁ, bez ohledu na pozemský věk.

Se svojí střeleckou intuicí se vždy strefí do černého a vy můžete jen zírat, JAK na to přišla. A třeba až po nějaké době pochopíte, uznáte, přiznáte sami sobě, že to bylo přesně to „pravé ořechové“, co jste tehdy potřebovali / i když nechtěli/ slyšet. V tom je její kouzlo.

Poprvé jsem Zuzku požádala o radu asi před šesti lety. V situaci, kdy jsem byla lehce bezradná, nespokojená, nevěděla, do čeho se dřív pustit a jak…namísto odpovědi se mě začala vyptávat, jak vypadá můj byt, kolik tak mám věcí, jak jsou uspořádané atd. V duchu jsem si ťukala na čelo, co to je za nesmysl 🙂 Ano, to bylo moje první setkání s Feng Shui. Zuzka mi vysvětlila, jaký zásadní vliv mají energie na život lidí a já – podle jednoduchých instrukcí – provedla v bytě takovou čistku, že to ještě po letech cítím v kostech! Však to byla fuška, „pročistit“ několik desítek let života. A když jsem přidala ještě trochu barev na ty správné stěny – ejhle, jak se mi rozběhlo podnikání! Jedna radost!

Teď už vím, jak Feng Shui funguje v bytě /peněžence, kabelce…/, takže když se mi v životě něco ‚zadrhne‘, hned vím, že je potřeba provést nějaké FS změny a zádrhel se rozpustí jako pára nad hrncem 🙂  A to dříve či později, prostě udělám první krok a zbytek už vesmír zařídí.

Zuzka vás zklame v jediné věci – nikdy vás nebude litovat a planě utěšovat v nějaké těžké či složité situaci. Vždycky vám ale pomůže – radou, nápadem nebo tím, že prostě nazve váš problém jinak, otočí váš úhel pohledu a vy možná zjistíte, že váš problém není žádná tragedie, ale jednoduše řešitelná záležitost.

Já jsem se od ní časem naučila nejen základy Feng Shui, ale hlavně dívat se na věci z různých stran, abych si z každé situace uměla „vybrat“ to lepší, nebo dokonce : z průšvihu vytvořit nejlepší příležitost svého života.

Zuzko, děkuji ti, že jsi součástí mého života.

Komentáře

Back To Top