skip to Main Content

Zuzku Adam jsem poznala asi tak před 6 lety, kdy jsem jako samouk studovala Feng Shui. Ani dneska nevím, kde jsem na ní objevila telefonní číslo.

Ale neváhala jsem a pozvala si jí jako odbornici, že potřebuji projít byt a upravit energii, aby se nám lépe bydlelo. Nemyslím tím, že by se nám bydlelo špatně, všichni jsme byli šťastní a spokojení, ale já na nějaké jiné úrovni věděla, že to může být ještě lepší.
Už když jsem se s ní setkala poprvé, tak jsem jistojistě věděla, že to není naposledy. Její energie byla úžasná a naše setkání na mě udělalo ohromný dojem. V té době mě Zuzka nasměrovala na osobní rozvoj, za což jsem jí dneska nesmírně vděčná.
V té době jsme stavěli rodinný domek, takže mi poradila i co se týkalo plánků výstavby a našich osobních plánů kolem. Sice jsme spoustu věcí měli opačně, ale vše se ještě dalo napravit a zachránit.
Další setkání bylo v létě asi po 3 letech, kdy jsme se měli stěhovat do našeho domku. Požádala jsem jí o odbornou radu co se týče barev a vymalování. Sice jsem z těch vybraných  barev byla tenkrát dost překvapená, ale dneska už si to ani jinak nedovedu představit. A půl roku na to jsem měla nějaké problémy. Věděla jsem, že i to se dá řešit pomocí Feng Shui – a bylo úžasné pozorovat, jak se situace mění a obrací k dobrému.

Komentáře

Back To Top