skip to Main Content

ZUZANA ADAM, jméno, které již mnoho lidí zná z internetu ve spojení s Feng Shui.

Feng Shui oblast vědění, která mě stále láká, pronikat hlouběji a hlouběji. Mnoho let se v ní učím orientovat a stále objevuji nové a nové věci.

V roce 2012 jsem se potkala se Zuzkou, při konzultaci o prostředí, ve kterém se pohybuji. Poprvé jsem udělala velké změny ve svém bytě a věci kolem mě se začaly hýbat, ale i tak jak jsem nechtěla. Nejdříve jsem tomu úplně nerozuměla a některé věci úplně nechápala, až jsme se opět sešli se Zuzkou a mně začali věci do sebe zapadat. Po konzultacích a koučinku jsem si kolem sebe uklidila, vyčistila a dořešila otevřené věci a splnil se mi můj obrovský sen, získala jsem objekt pro svou organizaci BETYNKA. Nyní jsem věděla, že BETYNKALAND, začnu budovat až po konzultaci se Zuzkou. Zuzka přijela a já jen koukala, poprvé jsem jí viděla při takovéto akci. Vyndala kompas, vše namalovala a přitom vysvětlovala.

Mít dostatek financí stála tu do půl roku šťastná země pro celé rodiny se zážitkovými aktivitami. I když vše není tak růžové jako na začátku, přišli báječní lidé a firmy a začalo se budovat postupně, dle původních plánů a rad od Zuzky. Když si nevíme rady, voláme Zuzce a ta je tu vždy s dobrou radou, nebo tipem.

Nyní jsme ušli velký kus cesty, v BETYNKALANDU se pořádají akce pro děti, pubescenty, dospělé i seniory a objekt se rozrůstá a Zuzka je nám stále skvělým konzultantem.

Děkuji Zuzce za její trpělivost a její cenné rady v oblasti Feng Shui.

Komentáře

Back To Top