skip to Main Content

Milá Zuzko,

Chci ti napsat, jaké změny se u nás dějí. Po tvé první konzultaci, jsem udělala samostatný pokoj pro syna a pokoj pro mne, ale malovat se mi nechtělo.  Říkala jsem si, že místo pro partnera už je, tak určitě přijde. Jenže nešel. Tak jsem se rozhodla, že i vymaluju – energetická očista a změna z bílé nám jedině pomůže.  Přemýšlení o tom, jestli partner přijde nebo jsem odložila a věnovala jsem se práci a plánování malování.

Moc ti děkuji, že jsi mi doporučila tvého známého na malování. Nejenže jsem takového řemeslníka už dlouho nepotkala, protože mi nejen nádherně vymaloval, ale i bez říkání v bytě opravil vše, co bylo potřeba, pracoval čistě a poctivě, ale nakonec, světe div se, mi tu zůstal. Během malování jsme se do sebe zakoukali a teď už 4 měsíce máme nádherný vztah.

Když jsme vstupovali do nového roku 2016, upravila jsem byt, aktivovala letící hvězdu, na nástěnku vizí dala záměr s obrázkem o větší byt nelépe se zahrádkou a stěhujeme se – do krásného většího bytu se zahrádkou, který se zjevil, i když jsme po něm nepátrali J.

Nový byt bude Feng Shui, protože teď už i partner ráno zapíná fontánku s vodou na podpoření bohatství J. Sám odpozoroval, že to funguje.

Moc ti děkuji

Komentáře

Back To Top