skip to Main Content
Sleva

Kniha Osvoboďte se s Feng Shui II. + Diář 2023

695  s DPH

Zvýhodněný balíček:
Kniha Osvoboďte se s Feng Shui II doplní další kroky s Feng Shui ve vašem prostoru i životě.
Originální diář Adam Feng Shui pro Váš harmonický život s Feng Shui.

Kategorie:

Popis

Adam Feng Shui Diář 2023

Po úspěšných ročnících Feng Shui diáře Vám přinášíme pomocníka na rok 2023 již dnes, abyste ho měli včas pro své plány.

Rokem 2023 nás bude provázet Vodní Zajíc.

Čeká na nás poklidný a spokojený rok, kdy bychom si měli odpočinout. Dobrý vkus a uhlazenost jsou předností tohoto roku, kde diskuze vystřídá hrubou sílu loňského roku. Dejte si pozor na přílišnou pohodlnost, abyste neprožili rok jen v snění a požitcích, které negativně ovlivní vaši pracovitost a smysl pro zodpovědnost. Lidé se budou spíše bavit a brát vše na lehkou váhu. Proto pozor, ať vás další rok nepříjemně nepřekvapí.

Ty nejúspěšnější podnikatelky si plánují čas s naším diářem. Svůj business a osobní život plánují v souladu s energií dní. A úspěch? Přijde rychleji, vztahy jsou hezčí a zdraví je pevné.

 

Kniha Osvoboďte se s Feng Shui II doplní další kroky s Feng Shui ve vašem prostoru i životě.

Podívejme se společně na části knihy, ve kterých Vám praktickým způsobem přiblížíme, jak využijete Feng Shui ve svém bytě či domě tak, aby prostor pracoval ve Váš prospěch a ne proti Vám.

1. oddíl – První krok s Feng Shui

Jak začít, aby se začalo vše měnit? Zaměříme se na tu třetinu, kterou můžeme jednoduše ovlivňovat ve svém okolí, aby se naplnily naše sny a přání. Abychom konečně mohli žít život, o jakém jsme snili v dětství.

2. oddíl – Krok druhý: Energetická očista

V první knize jsem tento krok jenom nastínila, teď na nás čeká objevit jeho hloubku. Ano, také budeme čistit, ale ne fyzické věci. Pojďme vyčistit energii domu, abychom ho mohli nabít novou a čerstvou energií našich snů.

3. oddíl – Energie

Jak cítit energie v prostoru, abychom porozuměli, co se děje v našem prostředí a jak se to odráží v našem životě. Nejdříve potřebujeme opět začít používat své tělo a pocity.

4. oddíl – 5 prvků

Základní součástí východních učení je pět prvků neboli elementů a vztahů mezi nimi. Jsou základním kamenem práce s Feng Shui, práce s prostorem, časem a člověkem.

5. oddíl – Devět životních oblastí

Projdeme si jednotlivé místnosti a prostory domu. Postupně budeme odhalovat, jaký mají vztah k našemu životu a co by zde mělo či nemělo být.

6. oddíl – Rituály

Rituál je obřad, něco, co má svou strukturu, svá pravidla. A čím lépe chcete svůj život držet ve vlastních rukou, tím vhodnější je naučit se rituály ve svém životě používat.

 

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.74 kg
Back To Top