skip to Main Content
Sleva

Kniha Osvoboďte se s Feng Shui II. + Diář 2021

716  489  s DPH

Zvýhodněný balíček:
Kniha Osvoboďte se s Feng Shui II doplní další kroky s Feng Shui ve vašem prostoru i životě.
Originální diář Adam Feng Shui pro Váš harmonický život s Feng Shui.

Kategorie:

Popis

Kniha Osvoboďte se s Feng Shui II doplní další kroky s Feng Shui ve vašem prostoru i životě.

Podívejme se společně na části knihy, ve kterých Vám praktickým způsobem přiblížíme, jak využijete Feng Shui ve svém bytě či domě tak, aby prostor pracoval ve Váš prospěch a ne proti Vám.

1. oddíl – První krok s Feng Shui

Jak začít, aby se začalo vše měnit? Zaměříme se na tu třetinu, kterou můžeme jednoduše ovlivňovat ve svém okolí, aby se naplnily naše sny a přání. Abychom konečně mohli žít život, o jakém jsme snili v dětství.

2. oddíl – Krok druhý: Energetická očista

V první knize jsem tento krok jenom nastínila, teď na nás čeká objevit jeho hloubku. Ano, také budeme čistit, ale ne fyzické věci. Pojďme vyčistit energii domu, abychom ho mohli nabít novou a čerstvou energií našich snů.

3. oddíl – Energie

Jak cítit energie v prostoru, abychom porozuměli, co se děje v našem prostředí a jak se to odráží v našem životě. Nejdříve potřebujeme opět začít používat své tělo a pocity.

4. oddíl – 5 prvků

Základní součástí východních učení je pět prvků neboli elementů a vztahů mezi nimi. Jsou základním kamenem práce s Feng Shui, práce s prostorem, časem a člověkem.

5. oddíl – Devět životních oblastí

Projdeme si jednotlivé místnosti a prostory domu. Postupně budeme odhalovat, jaký mají vztah k našemu životu a co by zde mělo či nemělo být.

6. oddíl – Rituály

Rituál je obřad, něco, co má svou strukturu, svá pravidla. A čím lépe chcete svůj život držet ve vlastních rukou, tím vhodnější je naučit se rituály ve svém životě používat.

Adam Feng Shui Diář 2021

Po úspěšných ročnících Feng Shui diáře Vám přinášíme pomocníka na rok 2021 již dnes, abyste ho měli včas pro své plány.

Rokem 2021 nás bude provázet Kovový Buvol.

V roce kovového Buvola na nás čeká přijetí zodpovědnosti do svého života. Vše, čeho budeme chtít dosáhnout, se neobejde bez tvrdé práce. Ti, kdo včas zasejí, mohou v tomto roce sklidit hodně, ale bude nás to stát i patřičnou dávku úsilí. Buvol se postará o naši disciplínu vojenským drilem a kontrolou. Buďme trpěliví, pilní a budeme odměněni.

Komentáře

Back To Top