Magie hojnosti - Upgrade

Každý z nás má plné právo žít v hojnosti. A tato hojnost je v tobě. Jen je možná schovaná. Nebo vykukuje jen částečně.
Je čas to změnit a mít hojnost ve všech oblastech života naplno. Otevřít se hojnosti.

Mnozí z nás jsme se léta snažili pracovat víc, mít lepší vize, cíle, manifestovat a přitahovat bohatství.

Mnozí neuspěli.

Z počátku i pro mne to bylo spíše pokus-omyl, i když mnohdy s nutnou dávkou štěstí.

Jsem pochopila a začala používat jak v podnikání, tak v životě, spirituální principy MAGIE HOJNOSTI, které dávají do rovnováhy dvě energie (jin a jang, světlo a tmu) a zmaterializují energii jednoty do plné hojnosti.

Vím, že i ty jsi vždy měla velké sny a i při různých zkouškách života ses nevzdávala.

Šla jsi dál.

A stejně jako já, na začátku své cesty, systém pokus-omyl jsi jednou úspěšněji a jednou méně úspěšně, zhmotnila své sny a plnou hojnost do života.

JE ČAS ABY SYSTÉM POKUS-OMYL NEMUSEL BÝT DENNÍ REALITOU TVÉHO ŽIVOTA.

PROTOŽE TY SE NEVZDÁVÁŠ A VÍŠ, ŽE KAŽDÝ ČLOVĚK NA SVĚTĚ SE ZRODIL, ABY ŽIL ŠŤASTNÝ ŽIVOT V HOJNOSTI.

Je čas to naplnit.

Je čas být šťastný, v hojnosti a dostatku. Nebo lépe v nadbytku.

Možná si říkáš: Vždyť přesně o to již se léta snažím. A výsledek?

No odpověz si sama…

Existuje mnoho technik, mnoho z nich má výsledky.

Ale jak si říkáme s mými klientkami: „Vydělat milion je hračka, ale zopakovat to po druhé, po třetí, už je umění. Udělat to tak, aby se to stalo standardem tvého vesmíru.”

A často mnohé techniky nepřinášejí výsledky, které si při jejich objevení přejeme. Pochopila jsem, že není důvod se obviňovat, že jsme měli dělat víc, že jsme měli lépe studovat, pracovat víc hodin. Že jsme měli….

Práce 16 hodin denně přece není život v hojnosti a nemůže být tím, co by mělo být našim vysněným cílem.

I já jsem od svého mládí objevovala mnoho technik, ale chvíli trvalo, než jsem poskládala puzzle.

Protože u většiny kurzů a technik se řekne “A”, ale chybí to podstatné…

…Princip univerza.

Principy ke spojení dvou v jedno, aby se magie hojnosti stala skutečnou.

A v této aktuální silné době je celá vesmírná energie schopna kumulovat se v jeden razantní skok. Kvantový skok pro naše životy.

A tento kvantový skok může být směrem k hojnosti, a stejně tak i opačným směrem.

Máš svobodu rozhodnutí, kterým směrem chceš udělat svůj skok.

Možná se ještě neznáme, tak něco málo o mně... 

Jsem Zuzana Adam a tématem které mne provází celý život je Feng Shui. Práce s prostředím.

Ale to je jen mainstreamové vysvětlení pro náš západní svět.

Právě učení v celé své hloubce propojuje spirituální a materiální svět v jednotu. Jin a jang v univerzum.

Pracuje s magií tří (země, člověk, nebe), kterou propojuje právě v energetickém světě, aby v hmotném byly projevené zákony hojnosti a štěstí, které by každá duše, každý člověk, měl ve svém životě žít.

Tyto zázraky mne fascinují již řadu let. Tyto zázraky žiju, a skrze ně měním životy klientů.

Možná se ještě neznáme, tak něco málo o mně... ​

Jsem Martina Ježková a tématem, které mne provází celý život je vybudovat bezpečné místo a svět do naše děti.

Od prvních dnů dospělého života učím děti – nebo se spíše učím od nich. Já je učím plavat jak ve vodách, tak v životě. A ony mi dovolují zůstat v dětském světě, kde  přirozenost, bezprostřednost a láska je ještě standardem. Nezapomenout na tento svět, který známe každý z nás.

Spojením plavání, volnočasových aktivit, aromaterapie, fyzioterapie, koučování a dalších technik neseme s dětmi světlo v tomto světe.

A tvoříme zázraky…. i pro nás dospělé.

Tak aby štěstí, láska, přirozenost a bezprostřednost se nevytratila z našich životů, i když už dávnou nejsme děti.

A hojnost je součástí každého života, jen ji musíme vidět a chtít žít.

Zuzana je lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. Autorka projektu Adam Feng Shui, online kurzů Feng Shui Academy, autorka bestsellerů Osvoboďte se s Feng Shui I a II, sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem, aplikace adamfengshui a mnoha dalších projektů.

Využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. A klienti po našich společných konzultacích dokáží uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

Martina vybudovala úspěšnou organizaci Betynka, která již víc jak 35 let je stabilním pilířem pro děti, jejich rodiče a vlastně celé rodiny. 

 

Na začátku cesty to bylo možná o plavání a aktivním volném času pro děti.

 

Martina ale již dávno je pevným pilířem pro stovky dětí, které z miminek, jsou dnes dospěláci. A úspěšný ve svých životech a podnikání.

 

A stejně jak sobě a svému životu Martina dokázala dodat hojnost v jakýchkoliv dobách, tak stejně to předává „svým“ betynkovským dětem….. 

 

Je čas, aby tyto principy šlo dál… nejenom děti, ale i vy dospělý.

Zuzana mnohokrát začala v různých zemích světa, a vždy dokázala pracovat s lehkostí

 

výsledkem??? Byla a je hojnostObjevuje a prozkoumává cesty, a pak se stává na těchto cestách průvodkyní pro všechny lidi, kteří neměli odvahu vykročit. 

 

Naši klienti mění své životy, transformují vztahy, pracovní svět a získávají odvahu udělat kroky, o kterých již dlouho sní.

A teď je čas, kdy cítíme nutnost, všechny tyto principy magie hojnosti poslat mezi mnoho lidí. Naším snem je, aby každý člověk tyto principy nejen znal, ale aktivně je v životě používal.

A víme, že sen v obraze se zmaterializuje.

A sen napsaný slovy je už skutečností.

VÍTEJTE ve světě, kde jsou principy Magie hojnosti vaší každodenní součástí. Stejně jako čištění zubů, procházka, nebo oběd.

Ale jak to vše zařadit do praxe, aby hojnost života byla skutečností?

Pomocí magie hojnosti a jednoduchých principů, které jsou základovou deskou „pro dům“ hojnosti mého života i života mých klientů.

Je to opravdová magie, bez kouzelného světa Harryho Pottera, ale v životě našem.

Každý z nás je schopen tvořit zázraky.

Stačí si to jen dovolit.

A občas se hodí mít klíč, ať nemusíme jít metodou pokus-omyl.

Já dostala jasnou zprávu.

Klíč k hojnosti je potřeba předat lidem. Dát ho k dispozici všem, kteří chtějí.

Je to šance, aby lidstvo mohlo udělat kvantový skok směrem ke krajině zázraků, ne ke katastrofám.

 Klíč – magie hojnosti vám pomůže vybudovat stabilní základ, stabilní kořeny vašeho stromu, aby jeho koruna mohla expandovat, napojit se na sílu všech našich předků, kteří ještě tyto principy znali.

KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ

Právě v těchto dnech otevíráme dveře pro přijímání plné hojnosti v životě

V mini kurzu jsme nakoukli do principů, které jsou podstatnou základnou pro plné prožívání hojnosti a bohatství v našich životech. Aktivovali jsme je.

Pokud cítíš, že dnes je ta chvíle, kdy víš, že již nechceš stát dále na stejném místě a víš, že jednoduše je čas skočit a vzít si vše, co ti Univerzum nabízí.

Je na tobě, kterou cestu si vybereš.

3 měsíční online kurz zaměřený na Feng Shui prostředí, práci s časem skrze Astrotypy pracovního světa a transformace principů hojnosti v člověku.

9 měsíční mentoringový online kurz pro plnou aktivaci života v hojnosti. Program, kdy krok po kroku pod přímým vedením dojdeš k tebou nastavenému cíli (konkrétnímu, viditelnému a měřitelnému).

Co je obsahem?

Business tří světů

Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Autor bestsellerů o podnikání Daniel H. Pink řekl: „Jeden chytrý, jednoduchý a efektivní způsob, jak proniknout do myšlení lidí, je sednout si na jejich židli.

Pravděpodobně myslel svá slova úplně jinak, ale díky tomuto citátu jsem si vzpomněla na nedávnou konzultaci v kanceláři:

Prostorná místnost byla moderně zařízená a studeně neosobní, bez energie. Jakmile jsem si sedla na klientčino pracovní místo, opakovaně jsem si uvědomila, jak nesnadné je rozhodovat, úspěšně vést společnost, v demotivujícím prostoru, který nepřispívá k pohodě šéfů, zaměstnanců ani zákazníků.

Věřím, že má smysl podnikat. Pracovat na projektech, které nás uspokojují, baví a zároveň přinášejí ostatním něco užitečného. Ačkoli máme skvělou vizi a spoustu nadšení, nemusí se jednat o cestu jednoduchou. Naštěstí i tady existují možnosti, jak podpořit a zefektivnit svoji práci.

Natočili jsme pro Vás přes 130 online lekcí, které ukazují, jak zlepšit svoje podnikání a pracovní život pomocí učení Feng Shui. Ve videích se věnujeme různým tématům, mluvíme o harmonii v prostoru, jeho uspořádání, aby nic nepřekáželo, my jsme se cítili jistě a pracovali efektivně. Krok za krokem ukazujeme možnosti, jak podpořit pozitivní působení svého okolí. Všímáme si osobního Feng Shui, prakticky si vysvětlujeme, jak se svými individuálními aspekty pracovat.

Dostaneme se až k samotným kořenům podnikání, podíváme se z hloubky na business astrotypy, abyste poznali sebe, své spolupracovníky a klienty, a přesně věděli, jak s nimi mluvit, a jaké pracovní zařazení je pro ně tím nejefektivnějším

Podle učení Feng Shui je důležité nastolení rovnováhy. Pro podnikatele to znamená pracovat takovým způsobem, aby cítili radost z práce, zákazníkům dávali maximální možnou hodnotu a byli za ni náležitě odměněni. Ideální je taková cesta, kdy na naší práci vydělají obě strany. Zákazník, protože dostává skvělou službu. Podnikatel, neboť mu spokojený klient rád zaplatí.

Rady, které v lekcích představujeme, jsou léty i staletími prověřené, přesto v dnešní praxi stále mnohdy působí objevně.

Nezapomeňte se podívat, na jaké pracovní židli sedíte a zda je kolem Vás přesně takové prostředí, jak úspěšný by měl být i Váš pracovní život.

Chci číst vaše zprávy:

„Ano, můj příjem je pětinásobný po úpravách, co jsem udělal/a.“

Moje firma překročila magickou hranici 1 000 000 Kč za měsíc.“

Už nejsem zaměstnanec a konečně jdu po cestě svobody a vydělám víc, než do teď.“

„Můj zaměstnavatel konečně uznal můj přínos pro firmu a má výplata je v číslech, které jsem si do teď jen představoval/a.“

Podnikám od 18ti let – úspěšně.

Vybudovala jsem několik firem – úspěšně.

Znám a používám business strategie offline i online – úspěšně.

A NAVÍC

Znám a používám to, co většina podnikatelů NE.

Řekněte dost, aby tuto možnost měla jen hrstka vyvolených (podotýkám mega úspěšných).

JE čas, aby váš business byl osvícený, nebo nasvícený přímo na úspěch. V číslech na vašem bankovním účtu.

Co v kurzu najdete?

 • Využití tří světů – prostor, člověk, čas.
 • Kompletní základová deska pro business a pracovní prostředí.
 • Všechny základní kameny Feng Shui, na kterých začnete stavět. Z pohledu pracovního prostředí zatím nikde kompletně nezpracováno.
 • Kompletní platforma – projdu lekci – udělám – uspěju.
 • Lekce rozdělené do týdenních bloků – video, audio, nebo vizualizace, cca 10 minut.
 • Využívání dalších spirituálních technik, abyste téma nejenom informačně uchopili, ale i ho vědomě použili v pracovní sféře. Nejde jen o to udělat změnu, a za nějakou dobu se vrátit do starých kolejí, ale udělat opravdový průlom a transformaci.
 • Archetypy v business astrotypu, určování talentu, správné lidi na správných místech a časování vašich pracovních činností – ve správný čas na správném místě a ve správné činnosti.
 • Součástí je absolutní novinka 28XUI projevených v hexagramech, které posouvají energii dne na další level našeho chápání a použití v praxi.
 • Pro podnikatele – upgrade stávajícího businessu, pro zaměstnance – postup v kariéře, zvýšení příjmu a práce, která vás naplňuje a baví.

Cíl na konci kurzu pro účastníky?

Vyšší příjem. Proměna myšlení, vyšší efektivita, vědomý business. Propojení spirituality a hmoty (jedno bez druhého lze zvedat jen po určitou úroveň), odstranění blokací v sobě samém, které brání posunout se o level výš. Talenty, komunikace atd.

Online program o pracovním prostředí, spiritualitě člověka ve finančním světě hojnosti, vašich osobních talentech, efektivní komunikaci v pracovní sféře, časových dotacích pro vaše podnikání nebo práci.

Jednoduchý návod JAK, ne zdlouhavé proč (i když tyto informace si naši pilní studenti také v programu najdou).

Šance je tady a TEĎ… Odstartujete svůj vědomý business (nebo pracovní pozici), ve svých talentech a v souladu se svou životní cestou.

Dare to Dream

9 měsíční mentoringový online kurz pro plnou aktivaci života hojnosti, konkrétních kroků pro kvantový skok.

9 měsíců plného mentoringu, pro přenastavení nefunkčních vzorců hojnosti a vstup do nové reality života. Jak v pracovním světě, tak v ostatních oblastech života.

 • Základová deska života a její zpevnění.
 • Tvorba obrazu nového světa.
 • Transformace nefunkčních vzorců hojnosti.
 • Business Astrotyp mého poslání (individuální pro každého).
 • Tvorba podpůrného prostředí – home-work-community.
 • Jak uvnitř tak i ven.
 • Techniky pro online/ offline svět – celestial marketing, sociální sítě ve flow.
 • Sebejistota nové reality.
 • Magie tří v hojnosti bytí.

Magie tří je zde aktivována propojením země – hmoty s nebem – spiritualitou. Body aktivace jsou v konkrétních akčních krocích od technik, které jsou v tomto světě potřebné, po marketing pro používání celestial marketingu v praxi.

Energií, která zde tisíciletí čeká, než každá duše ji spojí v jednotu univerza.

Zde je hojnosti, štěstí a zdraví v plném souladu bytí.

Reference

311453240_10222239857413379_2430059864750662821_n

Dare to dream mi opravdu pomohl začít si plnit mé sny. Díky Zuzce a Martince jsem si dovolila vystoupit z mé komfortní zóny, začít naplno podnikat a otevřít se sociální sítím. Naučila jsem se ohodnotit a věřit, že zvládnu i větší projekty. Pomohly mi vyrůst.“ ☺️

Kateřina Petrová
Project & Interior Designer, Feng Shui Consultant

www.katerinatrnkova.cz

„Projekt Dare to Dream mi rozhodně dal Sílu, Odvahu, Statečnost, Trpělivost, naučil mě nové Dovednosti, odhalil mé nové Možnosti. Je to krásná práce, ale současně i zodpovědná, protože berete svůj osud do vlastních rukou. 

Když se vydáte na osobní cestu rozvoje, zdoláváte překážky, a když nepodceníte přípravu, můžete dosáhnout svých snů a cílů. A co je důležité zmínit, že i cesta je váš cílA já se na tuto cestu se Zuzkou a Martinou vydala.

Je hodně motivačních knih, které jsou opravdu od skvělých autorů, ale se Zuzkou a Martinou tuto teorii žijete naplno. Jeden hezký citát zní „Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.“

A proto tento projekt mohu jen doporučit. Protože si vše vyzkoušíte. Přeji hezké zážitky na vaší cestě…“

Slávka Susanszká Manikúra a Pedikúra a dnes Astrotoulky

www.astrotoulky.cz

 

Radana Javoříková
Reality a zdravý životní styl

www.radanajavorikova.cz

„Co mi program dal? Určitě sondu do mého nitra, protože Zuzka s Marťou se dokáží zeptat tak, že se z toho člověk nevykroutí a musí jít s pravdou ven a pak si přiznat, co skrývá, co neřeší, co přehlíží… na začátku koučování jsem opravdu trpěla, protože vyběhla spousta starých programů a já jsem si se sebou vůbec nevěděla rady… v uplynulých letech jsem spoustu věcí nedořešila a zametla někam do nitra… takže se připravte na vítr a slzy. 

Dále mi program dal uvědomění o tom, že svět online je tady úplně stejně a souběžně jako svět offline a není potřeba ho bojkotovat a bát se ho.

Také jsem si uvědomila, jaká je moje hodnota a co mohu druhým nabídnout.

A co my program vzal? Klid a sebelítost. Bojkotování sebe sama. Kličkování, které mám zažité z minulosti, kdy mi pomáhalo přežít v nelehkých situacích, ale teď se již stalo destruktivní…

Proč bych ho doporučila? Jsem silnější a odhodlanější řídit svůj život, rozhodovat si o svých počinech, nenechat věci plynout a čekat, jak dopadnou.

Holky jsou přísné a hlavně upřímné a okamžitě dávají zpětnou vazbu – někdy i nemilou, co se dobře neposlouchá. Ale je to skvělý způsob, jak Vás nasměrovat vpřed.

Jsem ráda, že jsem si dovolila na sobě zapracovat.

 

Pekárna Mezice

Jitka

1 – Tréninkové videa, kde si představíme techniky pro dané téma, jejich aplikaci jak v hmotném, tak v energetickém světě, cvičení pro duši i tělo k překonání bloků z minulosti.

2 – Vizualizační proces, kde skrze MP3 nahrávky vizualizací budete transformovat téma na novou úroveň.

3 – Společné Zoom setkání (jedno nebo více setkání v měsíci – dle témat a vašich potřeb) pro nakvantování procesů aktuálního tématu.

4 – Zoom pro otázky a odpovědi, kde vám pomůžeme překonat zaseknutí tématu. Kde máte možnost svůj proces posunout k aktivačnímu bodu.

5 – Individuální online setkání s mentory – koučování a mentoring, pro vaše osobní téma, individuálního astrotypu, poslání a technik, které pro vás budou fungovat nejúčinněji.

Poznáš překážky, které ti dodnes stály v cestě a transformuješ je v plný energetický potenciál zhmotňování hojnosti.

Společně projdeme všechna témata, pojmenujeme je, vysvětlíme v příkladech a prožijeme.

Protože, jak mne učil můj Mistr – „co neprožiješ, nemáš“ , tak stejným způsobem předávám vše mým klientům.

V obraze a prožitku.

Tím společně naladíme tvé tělo, mysl a srdce do frekvence podstaty univerza, abys jednoduše dokázala žít a přijímat to, na co už dávno v návalu povinností přetechnizovaného světa zapomnělo.

Nebudu lhát, není jednoduché projít a transformovat všechny kroky svého vědomí a života. A proto na této cestě nebudeš sama. Budeme tě provázet v reálném čase tak, abys mohla v bezpečí transformovat všechny své nefunkční vzorce a generační programy, které jsi v dosavadním životě prohlubovala a škodí ti.

Nabízíme ti pomocnou ruku, a možnost se opřít na cestě, která mění životy.

Ano mění, protože jsem díky těmto principům změnila svůj život a i životy mnoha mým klientkám.

Kolik tě Business tří světů nebo Dare to Dream bude stát?

Vyjádřit hodnotu nového života je nemožné, protože principy dokážou transformovat tvé příjmy, vztahy, život.

Pomohou žít tvůj sen.

Jaká je hodnota prožitého snu?

Nevím. Nevyčíslitená?

Ale…

Dnes v době, která dává lidem možnost kvantového skoku je zde speciální cena do 2.10.2023 v průběhu kurzu Magie hojnosti.

Do programu Business tří světů (BTS) je možné vstoupit i v průběhu roku, program Dare To Dream (DTD) se otevírá jednou (maximálně dvakrát) ročně a proto vstup do něj bude 2.10.2023 pro letošní rok ukončen.

Příležitost ke vstupu za speciální cenu končí 2.10.2023.

Ano, vím, že to není pro mnohé lidi malá částka.

ALE

Představ si, že:

Vše, co zde dostaneš, všechny techniky a nástroje tě budou provázet při dalších krocích směrem vzhůru za sny tvého života.

JSEM PŘIPRAVEN/A A JDU DO TOHO

Otázky a odpovědi

Program Business tří světů startujeme 10.10.2023.

Program Dare To Dream startujeme 10.10.2023 prvním společným Zoomem.

Oba programy mají svou členskou sekci, kde máte všechna nauková videa a i záznamy ze společných Zoomů k dispozici. Stejně tak nahrávky vizualizací, které si pohodlně můžete pouštět online i offline.

Plus možnost společné komunikace ve FB skupině, a program Dare to Dream (DTD) ve skupině ve Viberu. Stejně tak účastníci DTD mají s mentory i samostatný chat, pro individuální komunikaci v reálném čase.

K programu Business tří světů (BTS) máte přístup doživotně. Stejně tak možnost účastnit se dalších pravidelných Zoom vysílání s vašimi dotazy.

K programu Dare to Dream (DTD) máte přístup po dobu trvání kurzu. Všechny materiály a naukové postupy vám zůstanou k dispozici, stejně tak i vizualizace z kurzu. Můžete je tak i nadále používat pro další růst.

Dnes je speciální den, a my chceme, aby v programech byli lidé, kteří se pevně rozhodli, že život chtějí změnit. Mým posláním je provázet lidi při proměně jejich života, pro upgradování toho, co žijí, a transformování nefunkčních vzorců. Ale jenom ty lidi, kteří jsou připraveni změnu přijmout, žít ji a udělat pro to kroky, které mnohdy bolí. Transformace je proces.

Proto tvůj vstup je závazný a nevratný. Rozhodla jsi se změnit život a my tak k tobě budeme přistupovat. Energetický proces začíná již teď, tvým rozhodnutím. Změny se startují.

Program Business tří světů (BTS) je přístupný celoročně za cenu 50 000 Kč/ 2000 Eur. Dnes máš možnost nastartovat se skupinou žen za výhodnějších podmínek. Rozhodnutí je na tobě.

Mentoringový program Dare to Dream (DTD) již letos určitě otevřen nebude. A kdy se otevře v dalším roce je otázkou. Záleží na našich kapacitách. V aktuálním kurzu budeš mít možnost ovlivnit hloubku témat, a přidat nová témata, které na cestě skupiny, která se odvážila snít a vykročit, vzniknou. Další následné kurzy tuto možnost mít nebudou.

Napište nám do tohoto formuláře a spojíme se s vámi, abychom odpověděli na dotazy, které potřebujete.

Nemusíte, program Business tří světů (BTS) je jak pro podnikatele, tak pro zaměstnance. Jednoduše pro každého, kdo má pracovní prostředí - někde na pracovišti nebo v domově.

V programu Dare to Dream (DTD) nemusíte také mít své podnikání. Pokud se v průběhu programu rozhodnete, že je čas skočit, společně mu položíme základy a naladíme na celestial marketing. 

Ale všechny principy a postupy budou projevené i ve vztazích, zdraví, bydlení, tvoření, sebevědomí, lásce, porozumění si s dětmi,...

Pokud vlastní podnikání máte, je čas ho posunout na další level.

Jednoduše můžeš zůstat v životě, v jakém jsi žila do teď. A na brány prožívání plné hojnosti budeš koukat z místa, kde stojíš dnes.

V programu ale ztratíš hodně. Nedůvěru, strach, obavy, neschopnost tvořit, nejistotu, život využívající jen jednu sféru (hmotu nebo ducha bez propojení).

Co kdyby jsi nemusela hledat lidi, ale oni vyhledávali tebe? Chtěli být součástí tvého týmu? To je to, co ti programy mohou nabídnout.

Ano, oba programy si můžete pořídit na splátky:

Business tří světů (BTS) na 3 splátky.

Dare to Dream (DTD) na 6 splátek.

Ano, program Business tří světů (BTS) je základovou deskou pro práci s pracovním prostředím.           

Program Dare to Dream (DTD) je individuální mentoring pro tvůj život a projekty.

Jednoduchý návod JAK, ne zdlouhavé proč (i když tyto informace si naši pilní studenti také v programu najdou).

Šance je tady a TEĎ….. Odstartujete svůj vědomý business (nebo pracovní pozici), ve svých talentech a v souladu se svou životní cestou. 

Pokud dnes cítíš, že…

„Je ta chvíle skočit a vzít si vše, co mi Univerzum nabízí.“

NEBO

„Zůstanu stát na místě v pohodlí.“

JSEM PŘIPRAVEN/A A JDU DO:

Máte otázky a potřebujete s námi mluvit?

Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme ZDE.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Prožili jsme s předcházejícími skupinami mnoho.... transformací i zábavy

Focení bylo náročné 🙂