Skip to content

AstroZoom ke kurzu Magický rok Draka

pro hojnost života v roce 2024

Astrozoom je speciálně vytvořený obraz pro aktuální rok, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.

Je vhodnou podporou pro zhmotňování hojnosti.

Cena: 500 Kč

Vaše dnešní cena: 250 Kč (sleva 50% pro vás)

Obrázek je ilustrativní

AstroZoom je energetický zářič a ve chvíli, kdy je nabitý, tak přitahuje žádoucí vlivy pro váš život a naopak ty nežádoucí eliminuje. Zbourá energetické bariéry, které vám brání v dosahování úspěchu v daných oblastech, které jsou jeho zadáním. 

AstroZoom 2024 je připraven pro využití síly roku Dřevěného Draka a letící hvězdy 3 tak, abyste dosáhli úspěchu v pro všechny dračí projekty, vztahy, sílu a propojení se s rodem a pro plné zdraví našeho těla a života. To jsou témata, které jste si přáli posílit v roce Dřevěného Draka nejvíce. AstroZoom využívá síly zakořeněné pevně pro naše budoucí vize, sílu a ambice Draka a vaši vnitřní pevnost a odhodlanost posune výš. Ochrana andělů a přitažení nebeského štěstí pro vaši osobní cestu života.

AstroZoom 2024 – jeho použití: Obraz byl vytvořen, aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

Cena: 500 Kč. Dnes pro vás: 250 Kč