skip to Main Content
Karty

karty-vizualizaceKarty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro Váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které Vám osud nabízí.

 

CENA: 249 Kč

K celkové částce účtujeme 41 Kč/2 EUR za poštovné a balné.

 

Balení obsahuje 10 výkladových karet a pravidla hry
Karty jsou zabaleny v papírovém obalu, náhled je na fotografii

 

NÁVOD

Karty zamíchejte a myslete přitom na dotaz, který chcete zodpovědět. Nejlepší je napsat si otázku na papír. Pak odložte stranou jednu kartu. Ta symbolizuje vás a váš nynější stav.
Následně vyložte karty ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. Tabulka s devíti políčky symbolicky vyjadřuje oblasti vašeho života a ve Feng Shui se nazývá Pa-Kua. Každou vaši otázku je možné přiřadit nejméně k jednomu číslu z tabulky Pa-Kua.
Karty otočte opět ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. A věštba je pro vás připravena.
Přednostně se zabývejte tou kartou, která souvisí s tématikou otázky a odpovídající životní oblastí. Pokud vás například zajímá, co můžete udělat pro zlepšení vaší finanční situace, zaměřte se na kartu v sektoru 4 – bohatství a osobní růst.
Až poté se věnujte ostatním kartám, které s otázkou tématicky souvisejí.

pakua2

Naše prostředí ovlivňuje náš úspěch, zdraví, štěstí a lásku více než z jedné třetiny. Karty SÁM SOBE MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v byte začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které vám osud nabízí.

Přejeme vám mnoho hravých dnu.
Feng Shui Academy

Back To Top