Skip to content

Magie hojnosti - Upgrade

Každý z nás má plné právo žít v hojnosti. A tato hojnost je v tobě. Jen je možná schovaná. Nebo vykukuje jen částečně.
Je čas to změnit a mít hojnost ve všech oblastech života naplno. Otevřít se hojnosti.

Mnozí z nás jsme se léta snažili pracovat víc, mít lepší vize, cíle, manifestovat a přitahovat bohatství.

Mnozí neuspěli.

Z počátku i pro mne to bylo spíše pokus-omyl, i když mnohdy s nutnou dávkou štěstí.

Jsem pochopila a začala používat jak v podnikání, tak v životě, spirituální principy MAGIE HOJNOSTI, které dávají do rovnováhy dvě energie (jin a jang, světlo a tmu) a zmaterializují energii jednoty do plné hojnosti.

Vím, že i ty jsi vždy měla velké sny a i při různých zkouškách života ses nevzdávala.

Šla jsi dál.

A stejně jako já, na začátku své cesty, systém pokus-omyl jsi jednou úspěšněji a jednou méně úspěšně, zhmotnila své sny a plnou hojnost do života.

JE ČAS ABY SYSTÉM POKUS-OMYL NEMUSEL BÝT DENNÍ REALITOU TVÉHO ŽIVOTA.

PROTOŽE TY SE NEVZDÁVÁŠ A VÍŠ, ŽE KAŽDÝ ČLOVĚK NA SVĚTĚ SE ZRODIL, ABY ŽIL ŠŤASTNÝ ŽIVOT V HOJNOSTI.

Je čas to naplnit.

Je čas být šťastný, v hojnosti a dostatku. Nebo lépe v nadbytku.

Možná si říkáš: Vždyť přesně o to již se léta snažím. A výsledek?

No odpověz si sama…

Existuje mnoho technik, mnoho z nich má výsledky.

Ale jak si říkáme s mými klientkami: „Vydělat milion je hračka, ale zopakovat to po druhé, po třetí, už je umění. Udělat to tak, aby se to stalo standardem tvého vesmíru.”

A často mnohé techniky nepřinášejí výsledky, které si při jejich objevení přejeme. Pochopila jsem, že není důvod se obviňovat, že jsme měli dělat víc, že jsme měli lépe studovat, pracovat víc hodin. Že jsme měli….

Práce 16 hodin denně přece není život v hojnosti a nemůže být tím, co by mělo být našim vysněným cílem.

I já jsem od svého mládí objevovala mnoho technik, ale chvíli trvalo, než jsem poskládala puzzle.

Protože u většiny kurzů a technik se řekne “A”, ale chybí to podstatné…

…Princip univerza.

Principy ke spojení dvou v jedno, aby se magie hojnosti stala skutečnou.

A v této aktuální silné době je celá vesmírná energie schopna kumulovat se v jeden razantní skok. Kvantový skok pro naše životy.

A tento kvantový skok může být směrem k hojnosti, a stejně tak i opačným směrem.

Máš svobodu rozhodnutí, kterým směrem chceš udělat svůj skok.

Možná se ještě neznáme, tak něco málo o mně... 

Jsem Zuzana Adam a tématem které mne provází celý život je Feng Shui. Práce s prostředím.

Ale to je jen mainstreamové vysvětlení pro náš západní svět.

Právě učení v celé své hloubce propojuje spirituální a materiální svět v jednotu. Jin a jang v univerzum.

Pracuje s magií tří (země, člověk, nebe), kterou propojuje právě v energetickém světě, aby v hmotném byly projevené zákony hojnosti a štěstí, které by každá duše, každý člověk, měl ve svém životě žít.

Tyto zázraky mne fascinují již řadu let. Tyto zázraky žiju, a skrze ně měním životy klientů.

Jsem lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. Autorkou projektu Adam Feng Shui, online kurzů Feng Shui Academy, autorkou bestsellerů Osvoboďte se s Feng Shui I a II, sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem, aplikace adamfengshui a mnoha dalších projektů.

Využívám své intuice a vnitřního instinktu k tomu, abych mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. A klienti po našich společných konzultacích dokáží uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

I přes mnoho začátků v různých zemích světa jsem vždy dokázala pracovat s lehkostí a výsledkem byla hojnost.

Objevuji a prozkoumávám cesty, a pak se stávám na těchto cestách průvodkyní pro všechny lidi, kteří neměli odvahu vykročit. Jsem šťastná že naše setkávání v Čechách se postupně rozšířilo na Evropu, a nyní se setkáváme již na několika kontinentech světa.

klienti mění své životy, transformují vztahy, pracovní svět a získávají odvahu udělat kroky, o kterých již dlouho sní.

A teď je čas, kdy cítím nutnost, všechny tyto principy magie hojnosti poslat mezi mnoho lidí. Mým snem je, aby každý člověk tyto principy nejen znal, ale aktivně je v životě používal.

A vím, že sen v obraze se zmaterializuje.

A sen napsaný slovy je už skutečností.

VÍTEJTE ve světě, kde jsou principy Magie hojnosti vaší každodenní součástí. Stejně jako čištění zubů, procházka, nebo oběd.

Ale jak to vše zařadit do praxe, aby hojnost života byla skutečností?

Pomocí magie hojnosti a jednoduchých principů, které jsou základovou deskou „pro dům“ hojnosti mého života i života mých klientů.

Je to opravdová magie, bez kouzelného světa Harryho Pottera, ale v životě našem.

Každý z nás je schopen tvořit zázraky.

Stačí si to jen dovolit.

A občas se hodí mít klíč, ať nemusíme jít metodou pokus-omyl.

Já dostala jasnou zprávu.

Klíč k hojnosti je potřeba předat lidem. Dát ho k dispozici všem, kteří chtějí.

Je to šance, aby lidstvo mohlo udělat kvantový skok směrem ke krajině zázraků, ne ke katastrofám.

 Klíč – magie hojnosti vám pomůže vybudovat stabilní základ, stabilní kořeny vašeho stromu, aby jeho koruna mohla expandovat, napojit se na sílu všech našich předků, kteří ještě tyto principy znali.

KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ

Právě v těchto dnech otevíráme dveře pro přijímání plné hojnosti v životě

V mini kurzu jsme nakoukli do principů, které jsou podstatnou základnou pro plné prožívání hojnosti a bohatství v našich životech. Aktivovali jsme je.

Pokud cítíš, že dnes je ta chvíle, kdy víš, že již nechceš stát dále na stejném místě a víš, že jednoduše je čas skočit a vzít si vše, co ti Univerzum nabízí.

Je na tobě, kterou cestu si vybereš.

3 měsíční online kurz zaměřený na Feng Shui prostředí, práci s časem skrze Astrotypy pracovního světa a transformace principů hojnosti v člověku.

Co je obsahem?

Business tří světů

Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Autor bestsellerů o podnikání Daniel H. Pink řekl: „Jeden chytrý, jednoduchý a efektivní způsob, jak proniknout do myšlení lidí, je sednout si na jejich židli.

Pravděpodobně myslel svá slova úplně jinak, ale díky tomuto citátu jsem si vzpomněla na nedávnou konzultaci v kanceláři:

Prostorná místnost byla moderně zařízená a studeně neosobní, bez energie. Jakmile jsem si sedla na klientčino pracovní místo, opakovaně jsem si uvědomila, jak nesnadné je rozhodovat, úspěšně vést společnost, v demotivujícím prostoru, který nepřispívá k pohodě šéfů, zaměstnanců ani zákazníků.

Věřím, že má smysl podnikat. Pracovat na projektech, které nás uspokojují, baví a zároveň přinášejí ostatním něco užitečného. Ačkoli máme skvělou vizi a spoustu nadšení, nemusí se jednat o cestu jednoduchou. Naštěstí i tady existují možnosti, jak podpořit a zefektivnit svoji práci.

Natočili jsme pro Vás přes 130 online lekcí, které ukazují, jak zlepšit svoje podnikání a pracovní život pomocí učení Feng Shui. Ve videích se věnujeme různým tématům, mluvíme o harmonii v prostoru, jeho uspořádání, aby nic nepřekáželo, my jsme se cítili jistě a pracovali efektivně. Krok za krokem ukazujeme možnosti, jak podpořit pozitivní působení svého okolí. Všímáme si osobního Feng Shui, prakticky si vysvětlujeme, jak se svými individuálními aspekty pracovat.

Dostaneme se až k samotným kořenům podnikání, podíváme se z hloubky na business astrotypy, abyste poznali sebe, své spolupracovníky a klienty, a přesně věděli, jak s nimi mluvit, a jaké pracovní zařazení je pro ně tím nejefektivnějším

Podle učení Feng Shui je důležité nastolení rovnováhy. Pro podnikatele to znamená pracovat takovým způsobem, aby cítili radost z práce, zákazníkům dávali maximální možnou hodnotu a byli za ni náležitě odměněni. Ideální je taková cesta, kdy na naší práci vydělají obě strany. Zákazník, protože dostává skvělou službu. Podnikatel, neboť mu spokojený klient rád zaplatí.

Rady, které v lekcích představujeme, jsou léty i staletími prověřené, přesto v dnešní praxi stále mnohdy působí objevně.

Nezapomeňte se podívat, na jaké pracovní židli sedíte a zda je kolem Vás přesně takové prostředí, jak úspěšný by měl být i Váš pracovní život.

Chci číst vaše zprávy:

„Ano, můj příjem je pětinásobný po úpravách, co jsem udělal/a.“

Moje firma překročila magickou hranici 1 000 000 Kč za měsíc.“

Už nejsem zaměstnanec a konečně jdu po cestě svobody a vydělám víc, než do teď.“

„Můj zaměstnavatel konečně uznal můj přínos pro firmu a má výplata je v číslech, které jsem si do teď jen představoval/a.“

Podnikám od 18ti let – úspěšně.

Vybudovala jsem několik firem – úspěšně.

Znám a používám business strategie offline i online – úspěšně.

A NAVÍC

Znám a používám to, co většina podnikatelů NE.

Řekněte dost, aby tuto možnost měla jen hrstka vyvolených (podotýkám mega úspěšných).

JE čas, aby váš business byl osvícený, nebo nasvícený přímo na úspěch. V číslech na vašem bankovním účtu.

Co v kurzu najdete?

  • Využití tří světů – prostor, člověk, čas.
  • Kompletní základová deska pro business a pracovní prostředí.
  • Všechny základní kameny Feng Shui, na kterých začnete stavět. Z pohledu pracovního prostředí zatím nikde kompletně nezpracováno.
  • Kompletní platforma – projdu lekci – udělám – uspěju.
  • Lekce rozdělené do týdenních bloků – video, audio, nebo vizualizace, cca 10 minut.
  • Využívání dalších spirituálních technik, abyste téma nejenom informačně uchopili, ale i ho vědomě použili v pracovní sféře. Nejde jen o to udělat změnu, a za nějakou dobu se vrátit do starých kolejí, ale udělat opravdový průlom a transformaci.
  • Archetypy v business astrotypu, určování talentu, správné lidi na správných místech a časování vašich pracovních činností – ve správný čas na správném místě a ve správné činnosti.
  • Součástí je absolutní novinka 28XUI projevených v hexagramech, které posouvají energii dne na další level našeho chápání a použití v praxi.
  • Pro podnikatele – upgrade stávajícího businessu, pro zaměstnance – postup v kariéře, zvýšení příjmu a práce, která vás naplňuje a baví.

Cíl na konci kurzu pro účastníky?

Vyšší příjem. Proměna myšlení, vyšší efektivita, vědomý business. Propojení spirituality a hmoty (jedno bez druhého lze zvedat jen po určitou úroveň), odstranění blokací v sobě samém, které brání posunout se o level výš. Talenty, komunikace atd.

Online program o pracovním prostředí, spiritualitě člověka ve finančním světě hojnosti, vašich osobních talentech, efektivní komunikaci v pracovní sféře, časových dotacích pro vaše podnikání nebo práci.

Jednoduchý návod JAK, ne zdlouhavé proč (i když tyto informace si naši pilní studenti také v programu najdou).

Šance je tady a TEĎ… Odstartujete svůj vědomý business (nebo pracovní pozici), ve svých talentech a v souladu se svou životní cestou.

Reference

„Zuzko, musím ti to napsat – u nás se některým mění podlahy v kanceláři – já měla přijít na řadu až příští rok, no ale tento týden se situace změnila a já vystěhovávám kancelář , což znamená, že mám možnost si uklidit, setřídit, změnit, přemístit, vyhodit atd. atp. …… takže na další témata se vyloženě těším. Měla jsi pravdu – o úplně vánoční atmosféru zrovna nejde, ale tak nějak se situace vyvíjí se započatým tématem, ruku v ruce. Hezký den.“

Pavli (po prvních lekcích kurzu Business Tří Světů)

 

„Mezi svátky jsem udělala tak řádnou debordelizaci kanceláře, že se teď kolegyně bojí, že jim vyhodím i jejich osobní věci. 🙂 A pár dní po Novém roce přišla zpráva, že se budeme stěhovat. Byla jsem z toho šílená a říkala si, proč mám odejít z tak super kanceláře, kde sedím ve vládnoucí pozici (ano, projevilo se to tak, že se mě šéfová ptá na každý prd a vypadá to, že to řídím já) a ještě ke všemu je příjemně vymalovaná. Napadlo mě, zda náhodou nebudu v nové kanceláři sedět ve správném směru. A je to tak. Tedy pokud se mi podaří (a já věřím že ano) prosadit si správné uspořádání nábytku a usazení se do vládnoucí pozice, budu ve směru osobního růstu. 🙂 Jen přemýšlím, že bych mohla zatlačit, aby nám vymalovali. :)“

Jitka

„Zdravím Tě Zuzko a posílám krátký report: V den tématu spálení energie jsem měla nastěhovaný v rekonstruované kanceláři jen nábytek (a kousek šalvěje v autě), tak jsem si vykouřila celý prostor kanceláře a prázdných skříní. Ale proč to hlavně zmiňuji je to, že jsem se zbytkem šalvěje zašla i do ostatních kancelářích na patře s tím, že jim vyčistím energii a ……. nikdo mě nevyhodil, nikdo si neťukal na čelo a ještě mi poděkovali 🙂 – tak to mi udělalo radost.

No a další téma nad kterým teď dumám jsou symboly. Momentálně sedím a čučím na obrovskou nástěnku na stěně nad monitorem a přemítám co a proč tam vlastně mám. Doposud mě to moc nezajímalo, ale teď mě ten „obsah“ začíná rušit !!!
No nic, Zuzi, děkuji za brouka do hlavy :)“
 
Pavla

Nebudu lhát, není jednoduché projít a transformovat všechny kroky svého vědomí a života. A proto na této cestě nebudeš sama. Budeme tě provázet v reálném čase tak, abys mohla v bezpečí transformovat všechny své nefunkční vzorce a generační programy, které jsi v dosavadním životě prohlubovala a škodí ti.

Nabízíme ti pomocnou ruku, a možnost se opřít na cestě, která mění životy.

Ano mění, protože jsem díky těmto principům změnila svůj život a i životy mnoha mým klientkám.

Kolik tě Business tří světů bude stát?

Vyjádřit hodnotu nového života je nemožné, protože principy dokážou transformovat tvé příjmy, vztahy, život.

Pomohou žít tvůj sen.

Jaká je hodnota prožitého snu?

Nevím. Nevyčíslitená?

Ale…

Dnes v době, která dává lidem možnost kvantového skoku je zde speciální cena z kurzu Magie hojnosti.

Ano, vím, že to není pro mnohé lidi malá částka.

ALE

Představ si, že:

Vše, co zde dostaneš, všechny techniky a nástroje tě budou provázet při dalších krocích směrem vzhůru za sny tvého života.

JSEM PŘIPRAVEN/A A JDU DO TOHO

Otázky a odpovědi

Program Business tří světů startuješ ihned.

Program má svou členskou sekci, kde máte všechna nauková videa a i záznamy ze společných Zoomů k dispozici. Stejně tak nahrávky vizualizací, které si pohodlně můžeš pouštět online i offline.

Pravidelné Zoom setkání pro vaše dotazy.

Plus možnost společné komunikace ve FB skupině.

K programu BTS máte přístup doživotně. Stejně tak možnost účastnit se dalších pravidelných Zoom vysílání s vašimi dotazy.

Dnes je speciální den, a my chceme, aby v programech byli lidé, kteří se pevně rozhodli, že život chtějí změnit. Mým posláním je provázet lidi při proměně jejich života, pro upgradování toho, co žijí, a transformování nefunkčních vzorců. Ale jenom ty lidi, kteří jsou připraveni změnu přijmout, žít ji a udělat pro to kroky, které mnohdy bolí. Transformace je proces.

Proto tvůj vstup je závazný a nevratný. Rozhodla jsi se změnit život a my tak k tobě budeme přistupovat. Energetický proces začíná již teď, tvým rozhodnutím. Změny se startují.

Program Business tří světů (BTS) je přístupný celoročně za cenu 50 000 Kč/ 2000 Eur. Dnes máš možnost nastartovat za výhodnějších podmínek. Rozhodnutí je na tobě.

Napište nám do tohoto formuláře a spojíme se s vámi, abychom odpověděli na dotazy, které potřebujete.

Nemusíte, program Business tří světů (BTS) je jak pro podnikatele, tak pro zaměstnance. Jednoduše pro každého, kdo má pracovní prostředí – někde na pracovišti nebo v domově.

Jednoduše můžeš zůstat v životě, v jakém jsi žila do teď. A na brány prožívání plné hojnosti budeš koukat z místa, kde stojíš dnes.

V programu ale ztratíš hodně. Nedůvěru, strach, obavy, neschopnost tvořit, nejistotu, život využívající jen jednu sféru (hmotu nebo ducha bez propojení).

Co kdyby jsi nemusela hledat lidi, ale oni vyhledávali tebe? Chtěli být součástí tvého týmu? To je to, co ti program může nabídnout.

Ano, program si můžete pořídit na splátky:

Business tří světů (BTS) na 3 splátky.

Jednoduchý návod JAK, ne zdlouhavé proč (i když tyto informace si naši pilní studenti také v programu najdou).

Šance je tady a TEĎ….. Odstartujete svůj vědomý business (nebo pracovní pozici), ve svých talentech a v souladu se svou životní cestou. 

Pokud dnes cítíš, že…

„Je ta chvíle skočit a vzít si vše, co mi Univerzum nabízí.“

NEBO

„Zůstanu stát na místě v pohodlí.“

JSEM PŘIPRAVEN/A A JDU DO:

Máte otázky a potřebujete s námi mluvit?

Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme ZDE.