Business tří světů

Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci,
a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

louvre-530058_1920

Přestalo mne bavit (jen) učit Feng Shui…

Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna.

Chci číst vaše zprávy:

 • „Ano, můj příjem je pětinásobný po úpravách, co jsem udělala.“
 • Moje firma překročila magickou hranici 1 000 000 Kč za měsíc.“
 • Už nejsem zaměstnanec a konečně jdu po cestě svobody a vydělám víc, než do teď.“
 • „Můj zaměstnavatel konečně uznal můj přínos pro firmu a má výplata je v číslech, které jsem si do teď jen představovala.“

Proč právě já mohu předávat zkušenosti nejenom z Feng Shui, ale i z businessu v tomto pohledu?

Podnikám od 18ti let –  úspěšně.

Vybudovala jsem několik firem – úspěšně.

Znám a používám business strategie offline i online – úspěšně.

A NAVÍC

Znám a používám to, co většina podnikatelů NE.

Řekněte dost, aby tuto možnost měla jen hrstka vyvolených (podotýkám mega úspěšných).

JE čas, aby váš business byl osvícený, nebo nasvícený přímo na úspěch. V číslech na vašem bankovním účtu.

Co v kurzu najdete?

 • Využití tří světů – prostor, člověk, čas.
 • Kompletní základová deska pro business a pracovní prostředí.
 • Všechny základní kameny Feng Shui, na kterých začnete stavět. Z pohledu pracovního prostředí zatím nikde kompletně nezpracováno.
 • Komplet platforma – projdu lekci – udělám – uspěju.
 • Lekce 1x za 24 hodin – video, audio, nebo vizualizace, cca 10 minut.
 • Využívání dalších spirituálních technik, abyste téma nejenom informačně uchopili, ale i ho vědomě použili v pracovní sféře. Nejde jen o to udělat změnu a za nějakou dobu se vrátit do starých kolejí, ale udělat opravdový průlom a transformaci.

Cíl na konci kurzu pro účastníky?

 • Vyšší příjem. Proměna myšlení, vyšší efektivita, vědomý business. Propojení spirituality a hmoty (jedno bez druhého lze zvedat jen po určitou úroveň), odstranění blokací v sobě samém, které brání posunout se o level výš. Talenty, komunikace atd.
Máte otázky nebo chcete vědět víc o možnostech pro vaši aktuální situaci?
Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme

Povíme vám víc o programu o pracovním prostředí, spiritualitě člověka ve finančním světě hojnosti, vašich osobních talentech, efektivní komunikaci v pracovní sféře, časových dotacích pro vaše podnikání nebo práci.

Jednoduchý návod JAK, ne zdlouhavé proč (i když tyto informace si naši pilní studenti také v programu najdou).

Šance je tady a TEĎ….. Odstartujete svůj vědomý business (nebo pracovní pozici), ve svých talentech a v souladu se svou životní cestou.

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme

„Zuzko,
musím ti to napsat – u nás se některým mění podlahy v kanceláři – já měla přijít na řadu až příští rok, no ale tento týden se situace změnila a já vystěhovávám kancelář , což znamená, že mám možnost si uklidit, setřídit, změnit, přemístit, vyhodit atd. atp. …… takže na další témata se vyloženě těším.

Měla jsi pravdu – o úplně vánoční atmosféru zrovna nejde, ale tak nějak se situace vyvíjí se započatým tématem, ruku v ruce.

Hezký den.“

Pavli (po prvních lekcích kurzu Business Tří Světů)

„Zdravím Tě Zuzko a posílám krátký report:

V den tématu spálení energie jsem měla nastěhovaný v rekonstruované kanceláři jen nábytek (a kousek šalvěje v autě), tak jsem si vykouřila celý prostor kanceláře a prázdných skříní. Ale proč to hlavně zmiňuji je to, že jsem se zbytkem šalvěje zašla i do ostatních kancelářích na patře s tím, že jim vyčistím energii a ……. nikdo mě nevyhodil, nikdo si neťukal na čelo a ještě mi poděkovali 🙂 – tak to mi udělalo radost.
No a další téma nad kterým teď dumám jsou symboly. Momentálně sedím a čučím na obrovskou nástěnku na stěně nad monitorem a přemítám co a proč tam vlastně mám. Doposud mě to moc nezajímalo, ale teď mě ten „obsah“ začíná rušit !!!
No nic, Zuzi, děkuji za brouka do hlavy :)“
Pavla

„Mezi svátky jsem udělala tak řádnou debordelizaci kanceláře, že se teď kolegyně bojí, že jim vyhodím i jejich osobní věci. 🙂 A pár dní po Novém roce přišla zpráva, že se budeme stěhovat. Byla jsem z toho šílená a říkala si, proč mám odejít z tak super kanceláře, kde sedím ve vládnoucí pozici (ano, projevilo se to tak, že se mě šéfová ptá na každý prd a vypadá to, že to řídím já) a ještě ke všemu je příjemně vymalovaná. Napadlo mě, zda náhodou nebudu v nové kanceláři sedět ve správném směru. A je to tak. Tedy pokud se mi podaří (a já věřím že ano) prosadit si správné uspořádání nábytku a usazení se do vládnoucí pozice, budu ve směru osobního růstu. 🙂 Jen přemýšlím, že bych mohla zatlačit, aby nám vymalovali. :-)“
Jitka

Back To Top