Skip to content

Podpora pro rok 2024 - astrozoom a mapa osobního roku

AstroZoom - Magický rok Draka

pro hojnost života v roce 2024

Astrozoom je speciálně vytvořený obraz pro aktuální rok, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě. Je vhodnou podporou pro zhmotňování hojnosti.

Cena: 500 Kč

Vaše dnešní cena: 250 Kč (sleva 50% pro vás)

Náhled AstroZoomu
Náhled AstroZoomu predchozích let
Náhled AstroZoomu predchozích let

AstroZoom je energetický zářič a ve chvíli, kdy je nabitý, tak přitahuje žádoucí vlivy pro váš život a naopak ty nežádoucí eliminuje. Zbourá energetické bariéry, které vám brání v dosahování úspěchu v daných oblastech, které jsou jeho zadáním. 

AstroZoom 2024 je připraven pro využití síly roku Dřevěného Draka a letící hvězdy tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, v partnerských vztazích a pro plné zdraví. To jsou tři témata, které jste si přáli posílit v roce Dřevěného Draka nejvíce. Využívá síly zakořeněné pevně pro naše budoucí vize, sílu Draka a vaši vnitřní pevnost a odhodlanost posune výš. Ochrana andělů a přitažení nebeského štěstí pro vaši osobní cestu života. 

AstroZoom 2024 – jeho použití: Obraz byl vytvořen, aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

Cena: 500 Kč. Dnes pro vás: 250 Kč

Private AstroZoom

je speciálně vytvořený obraz na míru klienta dle jeho Astrotypu pro aktuální rok nebo osobní přání klienta, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.

Osobní AstroZoom (Private AstroZoom) je připraven na míru na základě data vašeho narození a témat, které aktuálně potřebujete podpořit, k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu. To vše si vyberete sami a obraz je vám připraven na míru vašeho aktuálního života. Je vhodné ho zaměřit na energie aktuálního roku v postavení vládce roku a letících hvězd.

Private AstroZoom – jeho použití: Obraz bude vytvořen na míru vašemu životu, a aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

Termín dodání: 7-30 dní od dodání všech podkladů od klienta.

Cena 4 560 Kč. Pro účastníky workshopu „Magický rok Draka“ (60 % sleva): 1 824 Kč

Pokud máte zájem o Private AstroZoom, kontaktujte nás ZDE.

Private Astrozoom - vytištěný
Private Astrozoom - vytištěný

Mapa osobního roku

Mapa pro váš osobní rok na míru. Jak na vás budou působit jednotlivé měsíce roku, na co si dát pozor, kde využít příležitosti, které jsou připraveny přímo pro vás.

Měsíc po měsíci mapa pro váš úspěch, lásku, zdraví…..

🌟 Objevte Tajemství Svého Osobního Roku 2024 s Mapou Osobního Růstu! 🌟

🔮 Jak na vás bude působit každý měsíc v nadcházejícím roce? Jak maximalizovat svůj úspěch, lásku a zdraví? S naší exkluzivní Mapou Osobního Roku máte klíč k pochopení a získáte hluboký vhled do unikátních výzev a příležitostí, které vás budou provázet v průběhu celého roku.

 📆 Měsíc po Měsíci Průvodce Vaším Úspěchem:

Každý měsíc vám přinese nové možnosti k osobnímu rozvoji a naplnění vašich cílů. Věnujte se rozvoji své kariéry, budování pevných vztahů a péči o své zdraví. Celková charakteristika aktuálního roku v souladu s vaším Astrotypem vám poskytne obecný směr, kterým se můžete ubírat.

Měsíc po měsíci pohled na vaší individuální cestu životem a pohled pro oblasti – kariéra, vztahy a zdraví.

 🎁 Co získáte:

✨ Detailní průvodce každým měsícem pro dosažení vašich cílů.

✨ Tipy a triky pro dosažení lásky a harmonie ve vztazích.

✨ Rady pro udržení optimálního zdraví a pohody.

✨ Návody k aktivaci vašich skrytých schopností a talentů.

✨ Plánovací informace pro finanční stabilitu a kariérní růst.

✨ Celkovou charakteristiku aktuálního roku v souladu s vaším Astrotypem.

 🌐 Proč si vybrat naši Mapu Osobního Roku:

🌈 Personalizovaný přístup k vašim potřebám.

🔍 Založeno na astrologických principech.

📈 Vytvořeno pro skutečné výsledky a transformaci.

 🌟 Nyní je ten správný čas na investici do sebe! 🌟

Už nikdy nebudete tajemstvím před vlastním osudem.

Objednejte si svoji Mapu Osobního Roku  ještě dnes a začněte cestu k úspěchu, lásce a celkovému blahu!

🛒 Koupit hned a odhalit cestu k nejlepší verzi sebe sama! 🚀

 

Cena základní mapy 2000 Kč / osoba / 80 Eur   (pro účastníky worskhopu Magický rok Draka 1300Kč/ 55 Eur)

elaborát cca 15-18 stran