AstroZoom - Magický rok Zajíce

pro hojnost života v roce 2023

Astrozoom je speciálně vytvořený obraz pro aktuální rok, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě. Je vhodnou podporou pro zhmotňování hojnosti.

Cena: 500 Kč

Vaše dnešní cena: 250 Kč (sleva 50% pro vás)

Náhled AstroZoomu

AstroZoom je energetický zářič a ve chvíli, kdy je nabitý, tak přitahuje žádoucí vlivy pro váš život a naopak ty nežádoucí eliminuje. Zbourá energetické bariéry, které vám brání v dosahování úspěchu v daných oblastech, které jsou jeho zadáním. 

AstroZoom 2023 je připraven pro využití síly roku Vodního Zajíce a letící hvězdy tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, v partnerských vztazích a pro plné zdraví. To jsou tři témata, které jste si přáli posílit v roce Vodního Zajíce nejvíce. Využívá síly zakořeněné pevně pro naše budoucí vize, sílu Zajíce a vaši vnitřní pevnost a odhodlanost posune výš. Ochrana andělů a přitažení nebeského štěstí pro vaši osobní cestu života. 

AstroZoom 2023 – jeho použití: Obraz byl vytvořen, aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

Cena: 500 Kč. Dnes pro vás: 250 Kč

Private AstroZoom

je speciálně vytvořený obraz na míru klienta dle jeho Astrotypu pro aktuální rok nebo osobní přání klienta, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.

Osobní AstroZoom (Private AstroZoom) je připraven na míru na základě data vašeho narození a témat, které aktuálně potřebujete podpořit, k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu. To vše si vyberete sami a obraz je vám připraven na míru vašeho aktuálního života. Je vhodné ho zaměřit na energie aktuálního roku v postavení vládce roku a letících hvězd.

Private AstroZoom – jeho použití: Obraz bude vytvořen na míru vašemu životu, a aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

Termín dodání: 7-30 dní od dodání všech podkladů od klienta.

Cena 4 560 Kč. Pro účastníky workshopu „Magický rok Zajíce“ (60 % sleva): 1 824 Kč

Pokud máte zájem o Private AstroZoom, kontaktujte nás ZDE.