Feng Shui Academy – živé příběhy z praxe

Společně stojíme na prahu nového roku a na dveře nám klepe nový semestr v naší Feng Shui Academy. 20.1.2016 pro Vás odvysíláme speciální webinář, který poodhalí naše skrytá tajemství. Dostanete praktické rady pro harmonii Vašeho domova. Tentokrát Vás webinářem nebudu provázet pouze já a naše paní učitelky, ale představí se i některé naše studentky.
Spolu s Vámi je vyzpovídám, jak vnímají svoje studium, dozvíte se jejich osobní zkušenosti s uplatňováním nabytých vědomostí. V čem jim pomohlo on-line studium, co oceňují na živých setkáních. Prozradí na sebe, co se jim v životě díky studiu Feng Shui změnilo.

Teorie i trénink

Ve Feng Shui Academy máme vytvořený unikátní systém výuky, kdy využíváme možností moderních médií. Studenti se mohou vzdělávat z pohodlí domova a přitom sdílet svoje postřehy a starosti s komunitou podobně naladěných lidí, tříbit si svoje postřehy v diskuzním fóru. Individuální studium doplňujeme živými setkáními, kde sumu teoretických znalostí doplňujeme praktickými cvičeními a technikami vyžadujícími osobní přístup a okamžitou zpětnou vazbu.


Své dotazy můžete psát do diskuse dole.

Kurzy Feng Shui Academy naleznete ZDE

 

Sdílet

Komentáře

6 Comments- Napsat komentář

 1. Krasny vecer prajem… chcem Vas pozdravit a povedat, že webinar je super…idem studovat od 8.2. FSA profesional a po tomto videu sa tesim este viac 🙂
  Otazka: ako zistim ze treba sol pod postelami vymenit? Renatka hovorila ze ju menila po 2 týždňoch.
  Dakujem.
  Ivana

  Odpovědět
 2. Moc děkuji, vybrala jsem si kartu číslo 7 – relaxuj a od 4.1. jsem doma s nataženými vazi na levé noze (pracovní úraz – uklouzla jsem na mokré podlaze a sedla si při pádu na nohu). Takže již relaxuji 😀

  Odpovědět

Komentovat